Myška43 Myška43 komentáře u knih

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Božská mrcha i potvora jsou pro mě naprosto zbytečné knihy. Miluju autorky a jejich sérii Božský, ale tyto díly byly o ničem.

27.10.2020 2 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Za mě zatím nejslabší kniha ze série.Myslím, že autorka mohla dát více prostoru Nolanovi, rozhodně by to bylo ihned zajímavější. Tomuto dílu chyběla jiskra, humor, prostě to nebylo ono. Doufám, že další díl bude lepší.

24.10.2020 3 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Ještě jsem od autorek nečetla knihu, která by mě zklamala. Tento příběh byl opět skvělý. První část, kterou vypráví Aubrey byla vtipná, dobrodružná a končí jejím zlomeným srdcem. Druhou část vypráví Chance, když se objeví po dvou letech a chce si získat její srdce zpět. Jeho jsem si ihned zamilovala, fandila jsem mu a Aubrey mě už ke konci štvala, ale získat si zpět důvěru je holt těžké. No láska zvítězila, šťastného konce se dočkali a to je důležité. Takže já doporučuji, je to další krásný příběh o druhé šanci, plný emocí.

23.10.2020 5 z 5

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Čekala jsem od knihy mnohem víc. Začátek byl velice slibný a vtipný. Nápad s kartičkami byl také super. Pak mě kniha začala nudit. Plnění kartiček, žádný pořádný děj a pořád dokola to samé, jen sex a sex a zase sex. No a konec byl také zbytečně uspěchaný. Takže za mě tedy velké zklamání.

20.10.2020 2 z 5

Rychlost Rychlost B.B. Easton

Tento díl byl pro mě pohodovější. Několikrát jsem se upřímně zasmála, zavzpomínala na svoje mládí, jak jsem řádila, ale na BB fakt nemám, oproti ní jsem byla úplný beránek. Harley byl fajn. Toho bych v jejích letech brala všema deseti. Knighta je mi moc líto, protože v jádru je to hodnej kluk. Autorka měla opravdu pestré dospívání a líbí se mi styl, jakým ho prezentuje ve svých knihách. Opravdu jsem měla pocit, že mi to vypráví 16 letá holka. Moc se těším na rockera Hanse a další šílené zážitky BB.

12.10.2020 4 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Embryho jsem si oblíbila už v prvním části, je mému srdci nejbližší. Musí toho kvůli své lásce tolik obětovat. Tento díl se autorce opět moc povedl a nemůžu se dočkat, jak to bude pokračovat, podle toho konce to bude ještě hodně zajímavé.

07.10.2020 5 z 5

Past lží Past lží Tarryn Fisher

Věděla jsem, že mě nikdy nebude milovat tolik jako ji, přesto jsem ho chtěla. Věděla jsem, že jeho láska není bezvýhradná, přesto jsem ho chtěla. Věděla jsem, že jsem až na druhém místě, přesto jsem ho chtěla. Nikomu bych nepřála to, co si Leah zažila v dětství a v období dospívání. Věřím, že se to velmi negativně odrazilo na její povaze. Po celo dobu čtení tohoto dílu jsem si říkala, zda si zaslouží pochopení, lítost a soucit. Za mě tedy rozhodně ne. Jak trefně vystihl Sam, je to sebestředná sobecká mrcha. Místo srdce má kámen. Ta neví, co je láska, je to manipulátorka, která je patologicky závislá na Calebovi a nevěřím, že kdyby se jí narodil syn, že by ho měla ráda. Tím si jen omlouvala svoje chování k dceři. Bohužel jsem měla tu smůlu, že jsem se ve svém životě potkala s osobou, která ji byla velmi podobná a je smutné, že mezi námi jsou takové lidské zrůdy. Ten konec je dost drsný, jsem zvědavá na další díl, jak to vše dopadne, jak to Caleb a Olívie ustojí a co budou muset obětovat za svou lásku. Jinak autorce opět velký dík, skvělě napsaná kniha.

05.10.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Říká se, že lidé, kteří přijdou o končetinu, ji dál občas vnímají, i když ji nemají... Se zlomeným srdcem je to stejné. Cítíte lásku, kterou jste chovali ve svém srdci, i když je to srdce rozbité na tisíc kousků. Další skvěle napsaný příběh od mé oblíbené autorky. První polovina před, byla sladká, naivní, krásná a zamilovaná. Druhá půlka po, to byla emocionální jízda, při které jsem průběžně bulela a zlobila se, jak na Gavina, tak na Raven, proč už si to konečně neřeknou a pak už jen úděsná úleva, radost, smích a šťastný konec.

03.10.2020 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Další skvěle napsaný díl, plný emocí. Dokonale nedokonalý kapitán Morous a jeho skřítek Cora mě hodně bavili. Už se těším, co nám autorka naservíruje v příběhu Nashe.

28.09.2020 5 z 5

Holka, kterou kdysi znal Holka, kterou kdysi znal Tracey Garvis Graves

Moc krásný a dojemný příběh. Líbilo se mi vyprávění Anniky i Jonathana, střídání minulosti s přítomností, napínavý konec, že jsem měla nutkání přeskočit stránky, jak to dopadne. Kniha se autorce opět povedla a doufám, že bude možnost si přečíst další její příběhy.

20.09.2020 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Travise jsem si zamilovala ihned. Myslím, že příběh z jeho pohledu je lepší, proto ubírám jednu hvězdu. Abby by prospělo více trpělivosti a pochopení, vždyť se chudák tolik snažil. Škoda, že série nepokračuje příběhy jeho bratrů, ty jsem si také moc oblíbila.

17.09.2020 4 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Nádhera, přečteno na jeden zátah, nešlo přestat. Jedna kniha, dva láskyplné příběhy, samozřejmě oba se šťastným koncem, co víc si přát? Pro romantické duše ideální kniha.

14.09.2020 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Nate mě moc bavil. Já bych ho brala i bez proměny. Chápu zdrženlivost Kennedy a jsem ráda, že to všechno dobře dopadlo.

14.09.2020 5 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Pokračování se mi líbilo, ale bylo to místy zbytečně táhlé. Myslím si, že na příběh Gavina a Emily by stačila jedna kniha a bylo by to dokonalé.

12.09.2020 4 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Příběh o milostném trojúhelníku. Jo, líbí se mi, jak to autorka napsala. Dillon je šmejd, Emily by potřebovala proplesknout, aby se jí v té své hlavě konečně rozsvítilo a Gavin další z řady dokonalých chlapů, po kterém touží mnoho žen. Radím sehnat si hned oba díly, protože konec svádí k pokračování četby, tak jdu na to.

10.09.2020 5 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Audrey Carlan

Jsem dost zklamaná, první díl se mi líbil, ale tento fakt ne. Víra v Boha mi nic neříká a katolíky opravdu nemusím, takže Amber mi logicky nepřirostla k srdci. Děj byl dost plytký, příběh málo emotivní. Jediné pozitivum je Dash.

07.09.2020 2 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

River a Carrie dva lidé, kteří zažili tolik bolesti, že by ji nepřáli ani největšímu nepříteli. Osud je svedl dohromady a oni konečně poznávají co je to hluboká a oddaná láska, že si konečně zaslouží vést normální život. Moc pěkně napsaný dojemný příběh. Škoda, že v reálném životě nemají oběti násilí a zneužívání takové štěstí, jako tihle dva.

06.09.2020 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Moc jsem se těšila na pokračování a byl to opravdu velmi dojemný příběh. Je hrozné, jak se vám během chvilky obrátí život naruby a kolik námahy, úsilí, potu a slz vás stojí, než jej dostanete zpátky. Prožívala jsem to s Katy a Richardem a držela jim palce. Důležitá je láska, trpělivost, pochopení, podpora přátel, a rodiny, kterou oba měli, a proto se dočkali svého radostného konce.

05.09.2020 5 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

No musím uznat, že to byl citový nářez. Manipulace, lži, láska, nenávist. Pro mě originální příběh, z psychologického hlediska zajímavé postavy. Takže mám novou oblíbenou autorku a těším se na pokračování.

01.09.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Jsem ráda, jak se se vším kluci poprali, jakou měli velikou podporu Jamieho rodiny, spoluhráčů a hlavně Blakea. Žíši toho chlapa fakt žeru.

30.08.2020 5 z 5