nakedangel
komentáře u knih

Příběh na svou dobu neuvěřitelný. Škoda jen strohosti vyprávění. Představovala bych si barvitější a podrobnější líčení. 3 a půl hvězdy.


Opět skvělá kniha, která má své čestné místo v mé knihovně.


Opět obvyklý scénář této autorky, takže kam se děj knihy ubírá, není žádným překvapením. I přesto vím, že příště po její knize zase sáhnu. Ty krásné popisy krajiny jsou přesně podle mého gusta.


Jako ostatní díly prostě super. Žasnu, co v každém dalším dílu paní Pacovská vymyslí.


Napínavé čtení. Jediné co mi na severských detektivkách vadí, že vyšetřovatel/komisař má až nadlidské schopnosti. V tomto případě i padouch.


Moc jsem tomu nevěřila. Autor Mladí v hajzlu a píše o ženě v domácnosti? Nakonec jsem byla velice mile překvapena. Vtipné, oddechové a díky formě deníku pěkně odsýpa.


Vcelku nudné počtení, zajímavých je asi posledních 70 stran a už tam víte, kdo je vrah.


Líbila se mi o malinko míň než chlapec, ale i tak moc povedené.


Nečetla se úplně sama, ale osudy lidí z Medvědího dolu a jejich příroda mně nutily číst dál. Jsem zvědavá na pokračování.


Pro mně je svou odlišností od ostatních knih nezapomenutelná, byť dost temná.


Oddechovka, avšak od toho autora jsem čekala víc. Přidaná povídka se mi svým nápadem líbila snad o něco víc než samotný příběh celé knížky.
