nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Jizva Jizva Danuta Chlupová

Moc krásne čtení . První jsem četla knížku Zivotice . Knížka jizva byla moc silný příběh . Určitě doporučuji .

30.04.2024 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Opět skvělá detektivka akorát jak jde o děti tak to je hrozne ,ze někdo dokáže ublížit dítěti . Vraha jsem teda vůbec neodhadla. Překvapilo mě to .

24.01.2024 5 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Hezké počteni taková jednohubka. Hrát to na více stran se proste nevyplácí .

20.01.2024

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Příběh skvěle jak alkohol dokáže zničit život naštěstí se Petr probral a s démonem alkoholem bojoval.

15.03.2022

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Krásné ale hodně smutné

01.03.2022 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Krásná romantická oddechovka

18.02.2022 5 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

Líbilo se mi,že byl příběh vyprávěn z obou pohledu jak matky tak syna . Neskutečně mě štvala Sandra s Honzou byla beztak jen kvůli penězům hlavně pak do všeho tahala jejich vlastní dceru což se mi hodně příčilo.

11.02.2022 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Zajímavý příběh je neuvěřitelné,že tohle musí někdo zažívat.

04.01.2022 5 z 5

Život plný iluzí Život plný iluzí Katarína Gillerová

super knížka a skvělá zápletka. Za jeden den přečtená nešlo se odtrhnout. Příběh 4 kamarádek každá z nich měla v sobě tajemství až po tolika letech pravda vyplula na povrch .

02.12.2021 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Miluju knížky od Nicholase Sparkse. Knížka byla krásná ,ale hrozně smutná čekala jsem,že bude mít aspoň šťastný konec . Ještě mám v plánu kouknout na film pro srovnání.

08.10.2021

Kroky v dešti Kroky v dešti Katarína Gillerová

Krásný příběh. Mám ráda knihy kde se prolíná minulost s přítomností. Každý krok,který uděláš se počítá vždy tě někam posune.

28.09.2021 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Alena Jakoubková

Pohodová četba četla se jedním dechem . Občas mě Cora sice štvala ze začátku byla taková ukňourana,ale zase není se čemu divit,když ji manžel opustil to není lehké pro žádnou ženu. Strašně se mi líbilo jakou měla Cora partu kamarádů. U knížky jsem se i zasmála. Mě se knížka líbila je to nenáročné čtení . Taková oddechovka ze života.

22.09.2021 5 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Příjemná oddychovka, o nepřátelství dvou rodin. Lovise jsem od začátku fandila, aby se jí podařilo rozjet pekárnu. Vše nakonec dobře dopadne i když samozřejmě ji Reuben hází klacky pod nohy,ale Lovisa je silná žena a vše ustojí a pro pekárnu, která dřív byla jejího dědečka udělá maximum. Už se těším na pokračování.

15.05.2021 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Přečteno za večer, hodně čtivé. Teorie jsem měla dvě jak by to mohlo být. Jedna teorie se mi potvrdila. Nejhorší je, když zradí lidi, kterým věříte.

03.04.2021

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět skvělé přečtené jedním dechem myslela jsem si, že vím kdo je vrah, ale ve finále to bylo úplně jinak. Každopádně doporučuji. Tým vyšetřovatelů se vyrovnává se ztrátou jednoho z nich. Všichni to nesou hrozně špatně. V jejich týmu se nově objeví Penn, kterého mezi sebe nechtějí moc přijmout hlavně Stacey nakonec zjistí, co vše prožívá a, že je to skvělý policista a přijmou ho mezi sebe. Všichni z týmu mají mé sympatie. Opět odkrytí minulosti Kim potom čím si prošla se nemůže nikdo divit, že je tvrdá a nikoho k sobě nechce moc pustit.

27.03.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Hezky se to četlo taková milá jednohubka.

24.03.2021 5 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Příběh tak jak ho napsal sám život obdivuji Míšu jak vše zvládla má můj obdiv.

04.03.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Super oddechovka ????????

27.02.2021 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Opět skvělé. Napínavé od začátku až do konce.

20.02.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Nádherná knížka sympatické postavy ????

31.12.2020 5 z 5