nikikostadinova nikikostadinova komentáře u knih

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Jeden z mých nejoblíbenějších dílů HP. Nádherně tajemné a musím říct že se mi moc líbí i filmové zpracování. Četlo se velmi hezky a příběh, tak mě zaujal a nedělalo mi problém knihu přečíst.

12.03.2016 5 z 5

Přežít Přežít Jacqueline Wilson

Měla jsem přečtené za jedno odpoledne. Ale příběh byl milý a pro mladší čtenáře vděčný. Takže proč ne ?

11.03.2016 4 z 5

Slavná hvězda Slavná hvězda Jacqueline Wilson

Ano, už je to nějaký čas, co jsem měla v ruce tuto knihu. Ale pamatuji si jak moc se mi líbila. Elsa byla super. Prostředí nádherně popsané a příběh super. Wilsonovou mám moc ráda a doporučuji její díla vřele.

11.03.2016 5 z 5

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

Upřímně. Vzhledem k tomu, že první díl, i když se mi líbil, byl ze začátku poněkud utahanější, bála jsem se většího rozsahu druhého dílu. Ale nezklamalo mě to. Mělo to daleko větší spád. Moc jsem si užívala večery, i dny ve škole ( o volných hodinách samozřejmě :-D) kdy jsem knihu četla. Takže za mně lepší než Ztracený svět. Úkol splněn. Jinak co se příběhu týče děj se Sárou tomu dodal šťávu a konec mě teda dostal vzhledem k předchozímu ději. Takže co nejdřív se mi snad do rukou dostane třetí díl, tak uvidíme.

04.03.2016 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Člověk se do této situace někdy dostane jen co prstem luskne. Je to vlastně velmi rychlé. Donekonečna se opakující scénář. A je to také smutné. Dnešní mladí tyto příběhy potřebují slyšet (nebo číst). Někdy mám pocit, že to nepomáhá, ale mluvit se o tom musí. Kam by to jinak přišlo. Kniha jako taková se mi líbila. Napsaná bez zbytečných příkras. O těchto věcech mluvit JEN na tvrdo jinak se nehnem.....

21.02.2016 5 z 5

Lízinka Lízinka Jacqueline Wilson

Nádherná publikace. Konec mě dojal. Mám Wilsonovou ráda a tuhle knihu jsem četla jedním dechem. Moc pěkné. Elsie jako hlavní postava je fajn.

17.02.2016 5 z 5

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Super povinná četba. Lehce pochopitelné a dobře čtivé. Nedám na tuhle literaturu dopustit.

11.02.2016 5 z 5

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Zajímavý číst když už máte 11 pár let za sebou...každopádně když si vzpomínám na ta léta bylo to opravdu dost podobné v USA asi dvojnásob :-) Autorka to hezky vystihla.

11.02.2016 4 z 5

Bertík a čmuchadlo Bertík a čmuchadlo Petra Soukupová

Krásně se četlo. Velmi poučná publikace pro děti i když mám někdy pocit, že potřebují poradit víc dospělí.

09.02.2016 4 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Moc se mi líbilo. Má první kniha Agathy Christie. Rozhodně první dáma detektivek.

05.02.2016 5 z 5

Nádherný příběh, který si vždy ráda zopakuji jak ve filmové tak knižní podobě :-)

21.12.2015 5 z 5

Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky Eva Machková

Pěkné a pro mě velmi poučné a inspirující.

12.12.2015 4 z 5

Problémové děti v mateřské škole Problémové děti v mateřské škole Alexander Sagi

Doporučuji všem učitelům

08.12.2015 4 z 5

Strach nad Bobří řekou Strach nad Bobří řekou Jaroslav Foglar

Srdcovka. Nádherná, prostě dokonalost :-)

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Nádhera. Doporučeno mým taťkou a naprosto jsem si knihu zamilovala.

Velká kniha etikety Velká kniha etikety Ladislav Špaček

Lidé by měli znát ty nejzásadnější pravidla společenského chování, tak těžké to přece není, tato kniha je opravdu velmi poučná a mohu doporučit i seriál.

05.12.2015 4 z 5

Špalíček veršů a pohádek Špalíček veršů a pohádek František Hrubín

Klasika, k dětem velmi vděčné :-)

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Nádherné, kytice zasáhla i mou kamarádku, které jinak literatura nic moc neříká ale jsem ráda, že alespoň trošku cit pro poezii má :-)

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Noo přečteno kvůli referátu. Do maturity to nechci vidět :-D Jen legrace :-). Nádherné poetické dílo, četlo se velmi dobře, kdo to nezná ať honem shání :-)

05.12.2015 5 z 5

Zkrocení zlé ženy / The Taming of the Shrew Zkrocení zlé ženy / The Taming of the Shrew William Shakespeare

Povinná četba ale příjemná :-)

05.12.2015 4 z 5