oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Dost dobrý. Ale andělé a démoni byly o krapet lepci. Nicméně byla jsem napnutá od začátku do konce. Melo to dej, spád, pointu..jsem z Browna nadšená. Těším se na dalsi knihu az si přečtu...

26.02.2018 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

O dost lepší jak Babovky, ale konec je takový divný, otevřený..ale na 4* to má:)

14.01.2018 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

o dost lepší jak dívka ve vlaku.. jen kdyby tam bylo méně postav, byla by to super detektivka

16.12.2017 4 z 5

Opráski sčeskí historje 2 Opráski sčeskí historje 2 Jaz

Kniha me nenadchla, vtip jen malokdy..vracet se k tomu uz nebudu

08.10.2017 2 z 5

Ani nevím, jak to hodnotit..kniha jako komiks bez textu by to bylo dobry,text se mi spatne cetl, aspon do te doby nez jsem si zvykla na zprehazene pismena atd..vtip byl jen malokdy..takze za me 3*

08.10.2017 3 z 5

Nezvi si vraha do života Nezvi si vraha do života Blanka Faltová

Nebylo to nejhorsi.zacatek se cetl lepe, kdyz byla alkoholicka a slapka a bezdomovec..nevim, jestli ve skutecnosti by se najednou takhlr zmenila i k postoji svych deti ale bylo to celkove zajimave..

16.09.2017 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

byla jsem mile překvapena..dcera mě vůbec nebavila, takže jsem se dlouho nutila, zda si přečíst i korunu.ale tak když už jsem přečetla 4.díly předchozí, tak to přece dotáhnu do konce, a super,jsem nadšená. bylo to o dost lepší, skoro se to opět přiblížilo fantastické původní selekci ;) takže za mě jooo, super, doporučuji přečíst to až sem ;)

01.09.2017 4 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

za den přečtené, super..sice vám kniha sama o sobě nic nedá, ale jsou to príma ,,pohádky,, před spaním, a člověk nemusí o ničem přemýšlet.. nejlepší povídka byla asi o kanibalech, nebo kobylkách :) nicméně až v poslední povídce jsem poznala, že se to prolíná se sirotčincem, jinak mi povídky přišly úplně mimo.. ale 4* dávám ! :)

29.08.2017 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

už to nebylo tak poutavé, jako první díl, ale možná o malinko lepší, než 2.díl :) nicméně jednou přečíst mi to stačilo, a víc už ne :)

29.08.2017 3 z 5

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Na knihu jsem se moc těšila, ale jsem celkem zklamaná...děj byl nezazivny, suchý bez spadu... nic pro me..bohužel

22.08.2017 3 z 5

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

top top, doporučuji i pro dospělé..:)

10.08.2017 5 z 5

Dýchej za mě Dýchej za mě Maya Banks

Nebudu hvezdickovat, protoze jsem knihu nedocetla, po par strankach zaklapnuto..tema,dej ani styl, jakym je to psane, me vubec nezaujalo, takze se nebudu zbytecne trapit..

16.06.2017

ale jo, bylo to fajn.. za den přečtené, film jsem neviděla ( ani se na něj nebudu koukat) , takže super.. v podobě scénáře mi to vyhovovalo..

12.06.2017 4 z 5

Golem a Sára - Záhadné vraždy v pražském ghettu Golem a Sára - Záhadné vraždy v pražském ghettu Vladimír Kavčiak

Nedocteno..po 2 kapitolach zaklapnuto.napsano podivne, nezaujme to..skoda...

19.05.2017 odpad!

Grey Grey E. L. James (p)

za mě dobré :) přečteno asi za 3dny, čte se samo, suprová oddychovka.. ač se může zdát, že je blbé, že je to pouze výcuc z 1.dílu a ne ze všech, mě to nevadilo. Bylo zajímavé si to přečíst i z druhého pohledu :) za mě 4hvězdy, 5 nedávám z důvodu zbytečných popisků, kdyby kniha měla max 300stran, stačilo by to ;)

08.05.2017 4 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

na knížku jsem se moc těšila, a jsem ráda, že jsem si ji přečetla.. začátek byl úplně super, následně děj v sirotčinci a prováděné pokusy byl trochu pro mě horor. Bylo to děsné, co se v té době dělo. Nicméně i tak se kniha četla dobře, chvílema jsem měla problém od ní odtrhnout. Nicméně přehoupla se půlka, a nadšení ze mě opadávalo, nebylo to už tak záživné, jako ze začátku... Nicméně i tak skvělé dechberoucí počtení a dávám za 4.. na prvotinu skvělé..

02.05.2017 4 z 5

Jeho královna Jeho královna Irena Piloušková

Dej o nicem, kniha vam nic neda..ani jsem nepochopil, proč se vlastně ta kniha tak jmenuje..:/ a následně proč jsou pojmenovány kapitoly tak, jak jsou.. :/ sice se cte sama, do 2hod hotovo ale tot vse..bohuzel

12.03.2017 1 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

kniha se velmi dobře četla, bylo to napínavé, do poslední chvíle jsem netušila, jak to dopadne. nicméně musím stejně dát pouze 3 hvězdičky, ke knize bych se už nikdy nevrátila, čím více se to blížilo ke konci, bylo to takové nudné. možná kdyby měla kniha tak o 100stran méně, bylo by to dokonalé.
navíc mě rozčilovali samotné hl.postavy, v dnešní době se snaad člověk nemusí nikoho bát,podřizovat , a zůstávat na zábavě jen pro to, že někdo řekne, že tam zůstane..lidi jsou dospělý, některý mají děti nebo se chystají vdávat, ale rozum na příčce 15let :( to mě děsně sr..o..(štvalo :D)

09.01.2017 3 z 5

Jmenuji se Veronika Peková… Jmenuji se Veronika Peková… Natálie Kocábová

nedočteno,to se nedalo.. nemělo to děj, zcela o ničem..nezáživné.. fakt ztráta času a toho já moc nemám!!

20.12.2016 odpad!

Kvílející schodiště Kvílející schodiště Jonathan Stroud

za mě super..nevím, jestli je to čtivo pro děti, náctileté nebo dospělé, ale já se bavila..;) suprově napsané, taková krásná oddychovka..děj krásně plyne, čte se samo..těším se na lebku ;)

18.12.2016 5 z 5