oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Léto v síti Léto v síti Petra Martišková

Nejsem bohužel cílová skupinka . Jinak bych hodnotila asi lépe, ale toto byla pro mě ztráta času a je to dost povrchní ????????

20.07.2020 2 z 5

Tajemství egyptologie Tajemství egyptologie G. F. Lothar Stanglmeier

Zajímavé články a příběhy, jak a co bylo ve skutečnosti v oboru egyptologie. Sice se tu nachází mnoho ale.. a otazníků , každopádně je to dobré se zamyslet nad dávnou pravdou ukrytého a tajemného Egypta

10.05.2020 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

(SPOILER) Drobný SPOILER
Tak nějak jsem předvídala, že když je to z prostředí psychiatrické léčebny, tak do toho bude zamotaný ,, lékař,, . A nemýlila jsem se. Chvilkami nuda, chvilkami napínavé. Kniha je pro mě průměr, očekávala jsem od toho stoprocentně více.

11.04.2020 3 z 5

Starověký Egypt - archeologický průvodce zemí faraonů Starověký Egypt - archeologický průvodce zemí faraonů Giorgio Agnese

Cca před 15lety , kdy jsem si knihu pořídila , mi přišla jako topka. Ovšem po čase, co už mám více informací o Egyptě, je to jen slabý výčet důležitých informací a je to opravdu pro laiky, kteří se s Egyptem teprve seznamují. Každopádně je to srozumitelně napsané a fotky jsou nádherné

18.01.2020 4 z 5

Kouzelný Dráček Kouzelný Dráček Yujin Shin

Není co vytknout. Každé dítě musí kniha zaujmout , jak ilustracemi, tak pohyblivými obrázky

Umíš to taky říct? Húúú Húúú Umíš to taky říct? Húúú Húúú Sebastien Braun

Krásné ilustrace , prostě super. Máme rádi knihy od Svojtky

Pět strakatých žabiček Pět strakatých žabiček Josef Vyskočil

Prima kniha pro nejmenší . Ještě se s ní může dítě naučit počítat

18.11.2019 5 z 5

A kde máš svůj nočník ty? Doma A kde máš svůj nočník ty? Doma Marie Vanderbemden

Krásná kniha pro nejmenší o tom, že každé zvířátko i človíček má své místo na vykonání potřeby ..:) a že nočník je třeba vyměnit za zachudek :)

Černooká Černooká Anna Musilová

Velmi čtivé. Jen konec je hrozný, najednou useknutý , nedotažený .. proto jen 3*

17.11.2019 3 z 5

Kdo hledá, najde 2: Dopravní prostředky Kdo hledá, najde 2: Dopravní prostředky kolektiv autorů

Zajímavá barevná kniha , která nutí děti hledat dané obrázky . Jsou zde různá témata na téma doprava , syna kniha zaujala

11.11.2019 5 z 5

Falešná volnost Falešná volnost Jana Frey

Silný příběh. Ale dle mě to mohla řešit lepším způsobem. Každopádně klobouk dolů , že k prostituci nespadla tak lehko, jako jiné děvy .

11.11.2019 3 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Dost slabé. Ledové sestry byly perfektní , ale toto..? Jak od jiného autora. Zbytečně dlouhá popisovani o ničem , děj se táhne, pořád se to točí dokola. Celkem mě to nezaujalo . Slabý průměr

11.10.2019 3 z 5

Poklady starověkého Egypta Poklady starověkého Egypta Maria Sole Croce

Úžasný průvodce po egyptském muzeu. Není co vytknout

23.05.2019 5 z 5

Peníze od Hitlera Peníze od Hitlera Radka Denemarková

asi jsem četla ve špatnou chvíli, ale já jsem nedočetla. přišlo mi to nezáživné, těžko popsatelné. tudíž nebudu ani hodnotit, třeba se jednou ke knize vrátím a zhodnotím to znovu

10.04.2019

Poklad kulhavého Jacka - Piráti Poklad kulhavého Jacka - Piráti Oldřich Růžička

Vše nejdůležitější je tu o pirátech zmíněno

02.04.2019 4 z 5

Co je to hovínko? Co je to hovínko? Katie Daynes

Celkem boom s knihami o hovinkách.nicmene děti to bavi, tak proč ne..ale jsou i hezčí knihy na toto téma - napr co má myš v pline..ta je top ..ale i takhle kniha je celkem pěkně propracovaná

02.04.2019 4 z 5

Tajemství stavby Tajemství stavby Carron Brown

Zajímavě vytvořená kniha pro děti z prostředí stavby.najdeme tu plno techniky - bagry, nakladače, jeřáby..na jednu stranu se posviti baterkou a prosvítá skrz stránky další obrázky.. pěkné

Závodník Tom Závodník Tom Neville Astley

Pěkný příběh o Tomovi a jeho přátelích

Peppa a hasiči Peppa a hasiči Neville Astley

Jeden z oblibenejsich příběhu u syna..peppa a hasiči - dokonalá kombinace

Peppa a mašinka Peppa a mašinka Neville Astley

Další jednoduchý příběh o peppe a jeho přátelích