Pája699 Pája699 komentáře u knih

Smrtihlav Smrtihlav Franck Thilliez

Tak tohle byl zase masakr. Jelikož jsem tuto sérii začala číst na přeskáčku, tak mi zase tolik nevadilo číst druhý díl jako poslední :-D I když určitě doporučuji číst postupně, kdo se teprve chystá na tuhle neskutečnou jízdu. Tento díl mi doplnil některá prázdná místa a přinesl odpovědi z Sharkova soukromí a jeho psychického stavu.Vraždou v kostele všechno začíná..brrr. Připravte se na děsivou, hrůzostrašnou a místy až brutální jízdu.

28.12.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Tak tohle byla hodně dlouhá sonda do Josieho dětství, které bylo upřímně děsivé a kruté. Neskutečná jízda tento díl, kdy pomalu ani nedýcháte a padá vám brada překvapením z celkového rozuzlení. Za mě jednoznačně zatím nejlepší díl ze série. Nějak mi došla slova jak napsat, že tento díl je prostě skvělý :-)

21.12.2021 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Další úžasná kniha od Tess Gerritsen. Tady by se napětí dalo krájet…. Dvě jeptišky..jedna brutálně zavražděná, druhá bojuje o život a další mrtvoly přibývají. Za mě úžasně zpracované…rozuzlení vám vyrazí dech. Líbili se mi i linie ze soukromí jak Jane, tak Maury. Za mě peckovní čtení, které můžu s čistým svědomím doporučit.

17.12.2021 5 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Uffff, tak tohle byl neskutečný boj knihu dočíst. Těšila jsem se na případ policisty Richarda Linvilla, který byl brutálně zavražděn. Co skrývá jeho minulost? Jaké tajemství vedlo až k jeho smrti? Místo toho se více méně v knize řešil druhý příběh Stelli a Jonase Cranových + Denis Shove a Tereresay Malyanová, který mě nebavil. Sem tam se to místy prolíná….ALE..dlouhé, nudné pasáže, zbytečně natahované. S knihou jsem se trápila 7 dnů a jsem ráda, že to mám za sebou a můžu se pustit do čtení jiné knihy.

14.12.2021 2 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

(SPOILER) Tak já jsem z knihy opravdu nadšená, unesená..předčila mé očekávání a překvapila. Líbilo se mi jak vyprávění z pohledu Claire, tak i Evy, i když Eva mě bavila o trochu více i vzhledem k její minulosti, která je v knize do puntíku popsaná. Její vztah se sousedkou. Na jeden okamžik mě i napadlo, jestli není na ni nastrčená :-) Každá z nich má svoje tajemství, svoji minulost, chtějí začít znovu..povede se jim to? Jak je psáno na obálce knihy…dvě ženy….dva lety…..jediná šance zmizet. Jak tohle všechno dopadne? Musím se přiznat, že epilog mě málem dohnal k slzám…tak nějak jsem čekala happyend pro obě hrdinky příběhu…to je prostě osud…..

"Všechno, co sis kdy přála, je na odvrácené straně strachu."

09.12.2021 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Určitě se jedná o dobrou detektivku a jsem přesvědčená, že i o skvělou celou sérii. Jen jak už tu bylo zmíněno, Chirurga bych už nechala být a pustila bych se do jiného vyšetřování, na které se těším už teď :-) Líbí se mi jak autorka dokáže skvěle popsat myšlenky a pocity. Tohle vás prostě vtáhne a nepustí. O maličko slabší jak první díl, ale i tak se nudit nebudete.

07.12.2021 4 z 5

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Vzpomínka na tuto knihu mě přenese zpět do školní lavice. Povinná četba za základce, ale mě to bavilo. Příběh si pamatuji do dnes :-)

07.12.2021 4 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Čtivá tato kniha určitě je, ale za mě tam bylo té omáčky kolem až moc. Místy jsem se nudila a nutila do čtení. Námět také skvělý, rozuzlení perfektní, ale tak nějak jsem si to nedokázala užít, jako předešlé díly. D. D. Warrenovou jsem si oblíbila. V tomto díle bylo vidět, jak jí mateřství krásně svědčí. Za mě průměr a pro mě zatím nejslabší kniha autorky.

03.12.2021 3 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Uff, tak tohle bylo zase něco. Autorka si se semnou zase pěkně pohrála. Skoro až do samého konce jsem nevěděla, na kterou stradu se přidat a jak to vlastně všechno bylo :-) Při mé smůle jsem začala tuto sérii na přeskáčku. První díl se mi dostal do ruky jako třetí, ale to vůbec nevadí. Konečně jsem se dozvěděla kdo je Lacey Flintová a jaký má svůj příběh. Kniha se četla sama, ale upřímně se přikláním i na tu stranu, kdy to bylo místy zbytečně natahované, ale nenechte se odradit. Tato série určo stojí za vaši pozornost.

29.11.2021 5 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Upřímně bych některé pasáže vymazala, nebo aspoň zkrátila, aby to nebylo jak přes kopírák Určitě ale nemohu říct, že číst tuto knihu byla ztráta času, naopak. Perfektní doplnění prvního dílu. Nejvíce se mi líbili pasáže z pohledu vyprávění Lea, když byl v nemocnici a rozpovídal se s psychologem. A ten epilog…..krásné zakončení. Za druhou šanci se určitě vyplatí bojovat!

25.11.2021 4 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Opět velké nadšení z tohoto příběhu. Myslím, že nikdy nebude existovat kniha, která by mě od tohoto autora zklamala. Má prostě ten dar…jeho styl psaní vás zaujme. Strašně ráda jsem se zase shledala s Ruizem, to je parťák jak má být! S Josephem jsou správná dvojka a žádný padouch nemá šanci. Sienna Hegartyová, kamarádka Charlie, se objeví u dveří jeho domu... Je celá od krve a tvrdí, že si nic nepamatuje. Joseph O'Loughlin musí rozmotat zamotané klubko lží a přetvářek….pohodlně se usaďte, začínáme…..

23.11.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

V temnotě…další brilantní a dech beroucí příběh se Zoe Bentlyovou a parťákem Tatumem Grayem. Pohřbívání dívek za živa…experiment začíná…Mrazení, husí kůže, strach, děs, tak všechny tyhle pocity jsem měla při čtení této knihy. A ty myšlenky pachatele… Pecka prostě…Dědeček Marvin opět nezklamal a získal si mé srdce. Je to borec :-) Jen doufám, že další díl vyjde brzy, autor si mě získal.

19.11.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Tento seriál jsem kdysi sledovala a moc mě bavil. Bylo příjemné si to teď přečíst v knižní podobě :-) Příběh mě zaujal tak moc, že si určo přečtu celou sérii. Jedná se určitě o napinavou a čtivou detektivku. Sice trošičku předvídatelné, ale to mi vůbec nevadilo. S napětím jsem čekala až do samého konce. Rizzoliová na první oko trošičku nesympatická a zbrklá, ale to se změní .-) s Tomasem Moorem tvoří skvělou parťáckou dvojici.

17.11.2021 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

(SPOILER) Tak tento příběh neměl chybu. Opět dokonalé, pohodové čtení z pera autorky, které nenudí. Příběh Huntera a Demi se krásně vyvýjel...jsou tam i vážně vtipné scénky skoro na každé stránce, takže jsem se vážně od srdce zasmála a utírala slzy smíchu :-) Vajíčko na tvrdo jako maskovat, nooo to bylo vskutku originální .-) Též se mi líbí, že jsou zmiňované postavy zapleteny do příběhu z minulé série. Za mě jedno velké ANO.

17.11.2021 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tohle byl mooc dobrý PLÁN si přečíst tuto knihu Příběh krásný, s jiskrou, no a jako bonus zase hokejisti a střední škola. To prostředí prostě miluju a strašně mě baví. Tucker a Sabrina, skvělá dvojka a jejich příběh mě upoutal. Zase jsem vypla a zasnila se…Autorka prostě umí a její knihy mají něco do sebe.

09.11.2021 4 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Nebylo to špatné, ale i žádný waw efekt se taky nekonal. Za měš lepší průměr. Mohlo tam být méně té omáčky kolem. Postavu Harryho jsem i oblíbila hned, s Medie to bylo horší, ale věřím, že překvapí v dalším díle, kterému dám určitě šanci .-) Zdendas5 to vystihl přesně, mluví mi z duše.

08.11.2021 3 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Tohle bylo nádherné čtení….balzám pro duši. Jsem spíš sněžný vlk, než plážový povaleč, tkž příběh v městečku Green Valley ve Skalistých horách bylo pro mě jak šité na míru. Všechny postavy milé a sympatické, které mi přirostli k srdci. Už se strašně moc těším na pokračování Leny a Ryanena. Přečteno na jeden zátah....absolutně nešlo odložit z ruky :-)

02.11.2021 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

(SPOILER) Tak tohle byla neskutečná psycho jízda :-D Autorka opravdu mate a klame tělem. Sympatie se mění skoro na každé stránce a dokonce poslední kapitoly vážně pomalu netušíte kdo je mrcha a kdo oběť. A ten konec? Upřímně si nic jiného nezasloužil…nálepku Manžela roku by určitě nedostal!

29.10.2021 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

(SPOILER) Tak podle recenzí jsem čekala, že to bude horší čtení. Jako ano, bylo to místy překombinované a natažené, ale mě se to líbilo a určitě si přečtu druhou knihu od autora. Jen mi tam nějak nesedlo odhalení členů Gorana Gavili. Jako až takhle? Co si budeme ale povídat, reálné to určitě je. Místy to bylo šílené a šokující. Konec pro mě trochu zmatek.

25.10.2021 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Monu Kasten mám hrozně ráda a série Začít znovu byla prostě TOP. Spisovatelka píše krásně čtivě, ale tento příběh Ruby a Jamese mě trošku zklamal. Čekala jsem více…chvilkama mi to přišlo až nudné, bohužel..takový tuctový příběh, což ale neznamená, že nedám pokračování šanci .-) Za mě 3,5 hvězdičky. Jinak též oslovení maminko a tatínku mi rvalo uši.

25.10.2021 3 z 5