petraj30 petraj30 komentáře u knih

Nečekaný návrat Nečekaný návrat Gayle Callen

Námět byl dobrý, ale celkově jsem očekávala víc

S vikomtem v ložnici S vikomtem v ložnici Gayle Callen

Moc pěkná kniha, velmi příjemní hrdinové, krásný děj, možná jsem na konci očekávala něco jako zázrak v podobě uzdravení, ale i tak to bylo pěkné

11.08.2019 5 z 5

Strážce hradní paní Strážce hradní paní Gayle Callen

Do knihy jsem se nemohla vůbec začíst a musela jsem se hodně nutit, spisovatelka má rozhodně lepší

Divoch z Vysočiny Divoch z Vysočiny Hannah Howell

První díly této série se mi líbily mnohem více, všechno mi přišlo takové zamotané a místy nezajímavé

11.08.2019 2 z 5

Skandál Skandál Amanda Quick (p)

Kniha byla moc pěkná, děj svižně ubíhal, jen naivita Em hraničila až s hloupostí a o to bylo vtipnější

11.08.2019 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Nebyl to vyloženě špatný příběh, ale velmi předvídatelný a neoriginální. Velmi se mi líbila Alexa, její hlášky byly super a ten epilog byl také úsměvný. Nebyla jsem z toho sice PAF, ale i tak se velmi pěkně četlo, alespoň člověk zaplní jedno prázdné odpoledne

09.08.2019 3 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Arnette Lamb

Velmi pěkný a romantický příběh, určitě si ji v budoucnu ještě přečtu

Modré z nebe Modré z nebe Judith McNaught

Krásné, opět velmi netradiční. Jen mi trochu vadilo, že Meredith tak rychle otci odpustila, já bych dala výpověď už v polovině příběhu

Láska nebeská Láska nebeská Judith McNaught

Nečetla jsem všechny knihy, ale tahle se mi zatím líbila nejvíc, byla jsem nadšená

Království snů Království snů Judith McNaught

Krásný středověký příběh, velmi jsem se nasmála, co všechno Jennifer Royceovi společně se sestrou prováděly. Opět velmi pěkný příběh

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Krásná kniha. Jason se v některých chvílích choval jako blbec (ne, že by to byla nějaká novinka). Victoria byla správná ženská. Na to že byl příběh celkem dlouhý, jsem se moc nedozvěděla o její setře, takže 1 kapitola navíc by neškodila

Dvojí láska Dvojí láska Judith McNaught

Moc pěkná kniha. Nick mi ze začátku trochu vadil, ale na konci si to u mě vyžehlil. Krásné

Dokonalá Dokonalá Judith McNaught

Kniha DOKONALÁ je opravdu DOKONALÁ. Krásný příběh, velmi netradiční plný romantiky a intrik, určitě se k ní ještě vrátím. 600 stran mi vůbec nevadilo, naopak, kdyby kniha měla méně stran, nebylo by to ono

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Středověký romantický příběh plný napětí, moc se mi to líbilo. Lilliane byla trochu tvrdohlavá, Corbett jí v tom moc nepomáhal, ale konec byl opravdu krásný

Pro krásné oči Pro krásné oči Rexanne Becnel

Krásný příběh z divoké přírody. Moc se mi to líbilo, na konci jsem měla slzy na krajíčku, opravdu doporučuji

Stíny minulosti Stíny minulosti Joan Johnston

Kniha se mi moc líbila. Charlotta byla trošku ztřeštěná, Lion spíš rezervovanější. Chvílemi úsměvné ale velice pohodové čtení na odpoledne

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Jsem ráda že i Garethova babička dostala trochu víc prostoru a Hyacinth byla tak úžasná, vždyť je Bridgertonová

07.08.2019 4 z 5

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

Moc krásný příběh obou zamilovaných dvojic

Extáze Extáze Nicole Jordan

Z knihy jsem byla nadšená, příběh se mi zatím líbil víc než první díl, opravdu skvělé

Napravit hříšníka Napravit hříšníka Nicole Jordan

Byl to pěkný příběh, ale trochu smutný, Damona mi bylo líto

07.08.2019 4 z 5