petraj30 petraj30 komentáře u knih

Peklo a ráj Peklo a ráj Shannon Drake (p)

Moc krásná kniha, nemohla jsem se odtrhnout. Na konci jsem si opravdu myslela, že spolu nezůstanou a Bryan se vrátí sám, ale oba to dokázali, mooooc pěkné

03.08.2019 5 z 5

Ďáblova milenka Ďáblova milenka Shannon Drake (p)

Krásná, ale na můj vkus moc smutná kniha. Vím, že to k minulosti patří. Po druhé se k tomu vracet nechci - to bych si musela vzít na pomoc antidepresiva a plný kamion kapesníků

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Krásná kniha, ale jak už jsem psala 1 díl mi přišel o trošku lepší

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Čekala jsem trošku víc, z popisku knihy jsem byla nadšená. 65%

03.08.2019 2 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Příběh byl moc natahovaný, ale nebylo to vyloženě špatné. 70%

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Příběh se mi líbil tak do poloviny, ale četla jsem i mnohem horší knihy. Něco to postrádalo.

Démoni Démoni Karin Slaughter

Tahle kniha byla podle mě top z celé série, úplně mě mrazilo z detailního popisu vraždy.
Mrzelo mě, že Lena vyvázla celkem dobře, i když si to podle mě vůbec nezasloužila.
Will zakusil opravdu hodně a jsem moc ráda, že s ním Sára zůstala.
Tak se teď můžu vrhnout na poslední díl.

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Mně se knihy moooooc líbily, jen konec bych o 1 nebo 2 kapitoly prodloužila, abych se dozvěděla o jejich soužití v manželství a jak spolu zvládají vychovávat děti a jak ve vztazích dopadli ostatní hrdinové

02.08.2019 5 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Mám moc ráda příběhy s piráty, ale tady mi něco chybělo. Už jsem od spisovatelky četla lepší.

01.08.2019 3 z 5

Šepot růží Šepot růží Teresa Medeiros

Krásný příběh tentokrát v horském prostředí, jen Sabrinu bych ohnula přes koleno, ale to ať si s Morganem už vyřeší. Moooooc pěkné jen bych to prodloužila o jednu nebo dvě stránky. No tak si to jdu asi dospat sama :-)

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Příběh špatný nebyl, jen mi vadila tvrdohlavost Emily a na konci nerozhodnost Justina

01.08.2019 2 z 5

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Moc pěkný příběh. Teresa si umí moc pěkně pohrát s hlavními hrdiny i jejich osudem, jen bych to o stránku nebo dvě prodloužila

Nezapomenutelný polibek Nezapomenutelný polibek Teresa Medeiros

Krásný příběh, trošku smutný, ale i to k romantice patří

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Krásný romantický příběh. Četla jsem obě knihy, ale tahle mi přijde o kousíček lepší

01.08.2019 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Mooooooooooc pěkné !!!

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Jedna z nejlepších nebo možná nejlepší historická romance od Teresy

01.08.2019

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Další skvělý a zajímavý příběh plný napětí od začátku do konce.
Četla jsme mnoho knih o drogách a prostituci, ale tady spisovatelka popisovala velice detailně požívání drog a jejich stavy, což je další plus.
Velmi mě bavilo prolínání v minulého a přítomného času. Mladá Mandy a Ev byly úžasné, ale pořád nechápu starou Amandu - možná se trochu vůči Willovi otevřela, ale v cynismu nepolevuje, což mě moc mrzí, alespoň Sára ho drží na vodou a nevláčí bahnem jako Angie.
Tak vzhůru za pokračováním

01.08.2019 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Krásný příběh, řekla bych nejsilnější z celé série, hrdinům jsem moc fandila. Prostě krásné

30.07.2019 5 z 5

Smaragdové objetí Smaragdové objetí Shannon Drake (p)

Hooooodně napínavý příběh, chvílemi jsem si myslela, že je do všeho zapletená i Martise, krásně napsaná kniha

30.07.2019 5 z 5

Nevěsta větru Nevěsta větru Shannon Drake (p)

Tady jsem se opravdu bavila, mám ráda, příběhy s piráty. Anny mi bylo trochu líto, ale i přesto musím hodnotit 5 hvězdami