petraj30 petraj30 komentáře u knih

Nerozvážnost Nerozvážnost Shannon Drake (p)

SPOILER
Kniha byla moooooc pěkná, sice Katherin chvíli trvalo, než pochopila, že David není muž pro ni (kolikrát mi myšlením připomínal mého 4 letého syna, který neví co chce:-)) a nejlepší je pro ni Hunter. Nechyběla ani dávka napětí - zkrátka tak, jak to má být:-)

30.07.2019 5 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

To byla opravdu Podlost.
Chvíli jsem nevěděla jestli mám fandit oběti nebo vrahovi, protože plně chápu oba.
Pořád čekám, jestli Amanda upustí od svého cynismu a začne se chovat jak se sluší a patří. Možná ji pochopím v další knize.
Willa mi bylo pořád líto nejen kvůli Amandě ale i Angie, která ovládá jeho život víc než je zdrávo. Vůbec nevím jestli její posedlost pochopím. Tak snad mu pomůže začínající vztah se Sárou a postaví se na vlastní nohy.
Další mistrovské dílo, které musím ohodnotit nejvyšším počtem bodů

29.07.2019 5 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Moje první kniha od autorky. Byla to naprostá pecka, ani vteřinu jsem se nenudila - to snad ani nešlo. Moc jsem se nasmála. Oba hlavní hrdinové (no možná tři) měli moje vřelé sympatie. Určitě se ke knize vrátím. Shannon má mnoho krásně napsaných příběhů, ale tohle je top

28.07.2019 5 z 5

Christina Christina Shannon Drake (p)

Nebylo to špatné, jen bych o Jamieho čas od času přerazila strom, podle mě se choval jako buran, ale snad ho Christina zkrotí

28.07.2019 3 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Moc pěkný ale smutný příběh. Vlastní rodina se chová opravdu ohavně, ale jsem velmi ráda, že i tady bylo učiněno zadost, konec byl opravdu krásný

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Moc pěkný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem nepřečtla poslední slovo

28.07.2019 4 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Krásný příběh plný tajemství, odvahy, lásky, přátelství i nenávisti a nechybí dodatek, že 2 muži pochopili, jak jsou hloupí

Kořist Kořist Julie Garwood

Pěkná kniha, také velmi originální, dávám nižší hodnocení kvůli uspěchanému konci, ale určitě si ji přečtu znovu

28.07.2019 3 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Touto knihou jsem odstartovala sérii Buchanan - Renard a byla jsem mile překvapená, celá série má malý háček - pokud knihu za 1 den nedočtete tak neusnete:-)

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Opět velmi originální, krásné, čtivé, poutavé asi jako všechny knihy od JG

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Velmi zajímavý příběh, moc se mi líbilo, cestování a postupné poznávání obou hrdinů (vlastně 4), záchrana dětí, vítězství nad příbuznými a nakonec láska, láska, láska

Borec Borec Julie Garwood

Úžasná série a úžasný příběh, jeden nikdy nestačí, až se dostanete na konec, můžete začít znovu

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Podle komentářů v předchozích knihách jsem zjistila, že jsem měla začít se sérií GC - ale já to doženu.

Kriminální zápletka byla opět velice napínavá a velice dobře zpracovaná, ale už tu bylo znát, že se do popředí dostávají i vztahy mezi hrdiny (ne, že by to knize uškodilo, naopak).

Willa mi bylo opět velice líto, jak jsem psala v předchozích komentářích "Angie je sobecká mrcha." No, jen doufám, že si Will a Sára k sobě najdou cestu, teď se v Sáře něco zlomilo, tak může navázat smysluplný vztah (doufám, že je ho Will schopný)

Opět úžasné

27.07.2019 5 z 5

Tajemství hradní věže Tajemství hradní věže Kathleen Kirkwood

Moc krásná kniha, na kterou jen tak nezapomenete. Ráda se k ní v budoucnu vrátím

27.07.2019 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Och to bylo krásné, sice díly z Čekanek čtu na přeskáčku, ale i tak bych řekla, že série Čekanky je nejlepší ze všech sérií od Lisy

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Nebylo to špatné, ale druhý díl mi přišel lepší

26.07.2019 3 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

To byla nádhera, moooooooooc se mi to líbilo, přečteno za 1 den, ikdyž se tomu občas říká odpočinková četba, stejně bych asi neusnula aniž bych věděla, jak příběh skončí

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Tohle byla trochu jiná káva, než jsem u Lisy zvyklá, ale i to mě dostalo do kolen a to doslova

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Tady i slzička ukápla, nádhera

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Řekla bych asi nejslabší příběh z celé série, ale i jako nejslabší musím hodnotit vysoko. Lisa je prostě skvělá

26.07.2019 4 z 5