pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Moc pěknej příběh sice trochu smutnej ale pěknej.

04.07.2013 4 z 5

Nespoutané sny Nespoutané sny Kathryn Harvey (p)

Když jsem to začala číst, říkala jsem si, že ten styl psaní je někomu podobný. A taky, že jo. Když jsem otočila obálku už jsem objevila, že to napsala Barbara Woodová. A opět se ta kniha ukázala, že je prostě bombastická

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Kniha mě bavila mnohem víc než film

Mráz přichází z Hradu Mráz přichází z Hradu Michal Viewegh

Je to kniha, která se nedá přečíst jinak než na první nádech. Je prostě super a hlavně jsem ji četla v tomto období kdy se s politikou dělo něco dost podobného. Fakt super.

Popraviště v parku Popraviště v parku Jan Cimický

Na to, že to je česká detektivka tak se mi docela líbila.

04.07.2013 4 z 5

Dráček Drápek a Království ohně Dráček Drápek a Království ohně Barbora Kvasnovská

Velice příjemný a pěkně ilustrovaný příběh

20.08.2024 4 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Taková milá a odpočinková knížka. Dost předvídatelná.

30.05.2024 3 z 5

Městečko, kde se zastavil čas Městečko, kde se zastavil čas Bohumil Hrabal

Krásné pokračování příběhů Francina a strýce Pepina

19.03.2024 4 z 5

Talisman Talisman Stephen King

(SPOILER) Naprosto úžasná knížka. Miluju Kingovu tvorbu a jeho světy jako je Bájodolí, teritoria a svět temné věže. Nejvíce mě dostalo, když umíral Vlk..... Jack Vlk ..... ukápla mi i slzička. Pak zase opak když Jack potkal bratra Vlka - to jsem se usmívala od ucha k uchu.

14.12.2023 5 z 5

Kam až dohlédneš z věže tovačovského zámku Kam až dohlédneš z věže tovačovského zámku Bohumír Štéger

Zajímavé počteníčko

03.11.2022 2 z 5

Tajný pánský knižní klub Tajný pánský knižní klub Lyssa Kay Adams

Oddechovka s kapičkou humoru. Čekala jsem to vtipnější

22.06.2022 3 z 5

Mluvit o ex… není dobré pro sex Mluvit o ex… není dobré pro sex Alena Jakoubková

Brutální povedená oddechovka.

15.06.2022 3 z 5

Sexy chaotička Sexy chaotička Lucy Vine

(SPOILER) Příjemná, místy vtipná oddechovka. Je to taková 2v1. Jestli ji budu číst někdy příště tak s manželem a uděláme si z té knihy co píše Alan chlastací hru kdykoliv tam napíše něco o lýtkách. :)

03.03.2022 4 z 5

Marná práce Marná práce Karel Haloun

Prvních pár dopisů mě bavilo, ale pak mě to začalo nudit. Bylo to prostě furt stejné. V další kapitole to bylo podobné. Nejvíce mě pobavila kapitola o dědovi Fleissigovi tu jsem zhltla velice rychle.

02.08.2021 3 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Napínavé a plné zvratů do posledního písmenka

24.02.2020 3 z 5

Jak svět přichází o básníky Jak svět přichází o básníky Ladislav Pecháček

Bohužel dlouho se to nestalo, ale u tohoto díla je film o hodně lepší než knížka. Filmy zbožňuji a u knížky jsem se těšila kdy skončí. :(

23.07.2019 2 z 5

Továrna na debilno Továrna na debilno Dominik Landsman

Velice jsem se bavila a nejen já. Hlavně když jsem předčítala některé pasáže manželovi tak jsme se bavili oba. ????

09.12.2018 4 z 5

Okamžik překvapení Okamžik překvapení James Patterson

Úžasně čtivá

20.12.2017 5 z 5

Melouch Melouch Michal Viewegh

Konec byl velmi překvapivý :)

02.12.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

No co dodat smála jsem se od začátku až skoro do konce

01.08.2017 5 z 5