pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Toto byla první kniha co jsem od Pratchetta četla. A upřímně nevím jestli ještě někdy budu něco od něho číst. Celá knížka se mi zdála strašně přeplácaná. Jedna věc se mi strašně líbila a to to zavazadlo a "foťák" Dvoukvítka. No uvidíme....

03.03.2017 2 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Nakonec to bylo docela dobre

14.08.2016 3 z 5

Antistresové omalovánky - vybarvujte spojovačky Antistresové omalovánky - vybarvujte spojovačky kolektiv autorů

Sice to není pravá knížka jak ji známe, ale je to báječný relax. Tady v této se obrázky spojují asi 300 body je to velice návykové a obrázky jsou moc pěkné.

05.08.2016 5 z 5

Spojovánky pro dospělé Spojovánky pro dospělé Matěj Pospíšil

Sice to není pravá knížka jak ji známe, ale je to báječný relax tady v této se zvířátka spojují asi 1000 body je to velice návykové

05.08.2016 5 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Název knihy mě velice nalákal. Ale bohužel tady platí když ptáčka chytají pěkně mu zpívají. Nemám to ještě dočtené a doufám, že to se sebezapřením dočtu. Bohužel touto knihou mě zklamal. Více se mi líbí ty knihy kde je Lincoln ty mají "koule"

03.08.2016 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Včera večer jsem dočetla a přemýšlela jsem celou noc co o ní napsat. Knížka byla velice čtivá ale také trochu drsná, napínavá, děsivá, překvapující a geniálně napsaná. Určitě si to přečtěte

28.01.2016 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Povídky nemám moc ráda, ale u těchto jsem se velice bavila. Knížka je velice čtivá a zajímavá. Nejvíce se mi líbila asi první povídka. :)

18.01.2016 4 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Opět super a velice čtivé

17.09.2015 5 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Prvni co jsem cetla a byla jsem uplne nadsena. Přečetla jsem ji jednim dechem

13.07.2015 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Ze začátku jsem si říkala, že to je nějaké slabé na to jak se toho děsil King. Ovšem jak jsem pokračovala ve čtení musela jsem změnit názor. Byla na konec překvapivě dost dobrá.

02.03.2014 4 z 5

Děti noci Děti noci Dan Simmons

Když se člověk po začátku do poloviny knihy prokouše odbornýma lékařskýma pindama, tak se mu otevře dobře se rozvíjející a zajímavý příběh. Ještě že se tak stalo protože jsem už přemýšlela, že bych ji odložila.

03.02.2014 2 z 5

Nápady laskavého čtenáře Nápady laskavého čtenáře Michal Viewegh

Pěkné a vtipné

28.12.2013 4 z 5

Smrtící pravidla Smrtící pravidla J. D. Robb (p)

Super příběh.

26.12.2013 5 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Je super.

05.12.2013 5 z 5

Zima světa Zima světa Ken Follett

Strašně čtivá a navíc lepší než první díl. Místy je i brutální ale to se dalo během války čekat.

02.12.2013 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Brutální, úchvatná a prostě bombastická kniha, která mě od začátku pohltila prostě bomba. Plná zvratů.

02.12.2013 5 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Tak tato knížka se dala přečíst jedním dechem.

04.07.2013 4 z 5

Vítejte v Lovecraftu Vítejte v Lovecraftu Joe Hill (p)

Můj první komiks co jsem kdy "četla" docela se mi líbil. Doufám, že v Čechách někdy vyjde další.

04.07.2013 4 z 5

Další báječný rok Další báječný rok Michal Viewegh

Podle mě slabší knížka než jsem zvyklá.

04.07.2013 3 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Tak tuto knihu jsem si přečetla jen proto, že bydlím v Brně a tuto autorku nedávno zavraždili. Dřív mě to nelákalo protože tento druh knih nečtu. Tato kniha se mi četla strašně těžce vůbec mě to nebavilo a ani to neutíkalo.

04.07.2013 1 z 5