prcek19 prcek19 komentáře u knih

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Výborná kniha..styl, jakým to autorka napsala, mě nutil číst dál a dál..sem strašně ráda za to, jak to nakonec dopadlo..věřím, že takových žen jako je Lara je hodně a doufám, že každá jednou najde svoji Maggie

27.03.2019 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Ze začátku sem si říkala zase další kniha na téma šéf a sekretářka, ale postupně se z toho vyvinul vynikající příběh a já se nemohla odtrhnout..ke konci už to bylo zase takové klišé, ale i tak za mě spokojenost

22.02.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Další skvělá kniha..říkám si, co dalšího můžou autoři ještě vymyslet..kdo má rád sérii Joony, tak si musí přečíst i toto pokračování!

27.01.2019 4 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Mám tuto autorku ráda a po přečtení této knihy se to nezmění..opět výborná kniha..líbí se mi, jak autorka dokáže napsat příběh o FBI a současně příběh o lásce..doufám, že se dočkáme dalších knih

24.01.2019 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Knihu sem začala číst díky výzvě a nezklamala..od Nesba to není moje první kniha a nebude ani poslední..doporučuji!

20.01.2019 4 z 5

Vo dvojici Vo dvojici Nicholas Sparks

Musím říct, že do půlky knihy sem si říkala, kdo mi vadí víc, jestli Russ, který pořád a pořád ustupoval manželce a vypadal jako slaboch, nebo Vivan, která ihned na Russe útočila, pořád nebyla spokojená..paradoxně poté co Vivian přizná, co se děje, tak mě kniha začala bavit a potom sem ji nerada odkládala..takže za mě do poloviny nic moc a poté paráda..ale od Nicholase už sem četla lepší knihy

05.12.2018 3 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Opět mě autorky nezklamaly..u těchto knih vždy vypnu a užívám si čtení..přesně to, co očekávám..i když sem si říkala, proč se Dex nepřizná, že by to bylo lepší, tak se ten příběh tak příjemně vyvíjel, až mi to nakonec nevadilo..no a to vyřezávání, to mě dostalo :-D

06.06.2022 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Tento díl mě bavil daleko více než první..měla sem pocit, že sem sotva začala číst a najednou sem byla na konci..i když byl William občas na ranu za to, jak furt kradl, tak byl ale i dost vtipný a právě tyhle vtipné scény mě moc bavily..no a řeči babí ty byly taky skvělé..za mě jako oddechovka dobré

17.03.2022 4 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Za mě nejslabší kniha, kterou jsem zatím od autorky přečetla..možná mě za to někdo odsoudí, ale pokud se necítím ve svým těle dobře, tak se s tím pokusím něco udělat (cvičení, změním jídelníček, najdu si někoho, kdo mi s hubnutím pomůže) a ne že se budu pořád užírat, jak vypadám..takovéto hlavní hrdinky ráda nemám..naopak se mi líbí, když autorky z baculatějším postav udělají sebevědomé ženy

10.03.2021 3 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Dlouho odkládaná kniha, kterou sem přečetla díky čtenářské výzvě, ale nějak moc mě nezaujala..občas byl děj zajímavý, ale potom to autorka opět něčím zkazila a já se do čtení přemáhala..určitě sem četla lepší thrillery

09.10.2020 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Dlouho sem knihu odkládala a asi sem věděla proč..vůbec mě nezaujala, nutila sem se do čtení..vím, že k této knize se už určitě znovu nevrátím a věřím, že za pár týdnů už ani nebudu vědět, o čem byla

12.08.2020 3 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Tato série mě baví..i když si dávám mezery mezi díly, vždy se ke knihám ráda vracím..na to, že fantasy moc nemusím, tak autor se mi trefil do noty a i přesto, že sou knihy poměrně silné, tak se těším až se u některé z nich zase ztratím..

14.07.2020 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Kniha přečtená za jeden den, což o něčem vypovídá..četlo se to velmi příjemně, nerada sem knihu odkládala..jen mě čím dál víc začíná štvát, kolik chyb v knize je..strašně mě to při čtení deptá..poslední dobou si říkám, jestli vůbec knihy čtou nějací korektoři..byla bych radši, kdyby místo kvantity se vydavatelství zaměřili na kvalitu, i když by to znamenalo méně vydaných knížek..u této knihy mě to hodně otravovalo, když sem si musela sama domýšlet slova

14.07.2020 4 z 5

Borec odvedle Borec odvedle Alexander Stainforth (p)

Nejsem moc fanda českých autorů a už vůbec ne těch pánských, ale už předchozí série Boss se mi líbila, tak sem dala šanci i téhle knize a musím říct, že ta se líbila ještě více..příjemná oddechovka přečtená za dva dny

15.04.2020 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Konečně Louisa začala trošku žít..po druhém díle, kde podle mě jen tak mrhala životem, se z ní konečně postupem času stala zase ta sebevědomá žena, která si jde za tím, co chce..a ten konec..ten se Jojo povedl

19.02.2020 4 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Nedokážu si představit, jaké to muselo být, žít na opuštěném ostrově..obávám se, že já bych tam dlouho nevydržela a proto obdivuju Lily a Dave, že to zvládli..dobře napsaná kniha, která rozhodně stojí za přečtení..moc se mi líbilo, jak se prolínala minulost a přítomnost..jen sem čekala jiný konec, i když i tento se dá pochopit

22.01.2020 3 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Reed byl ze začátku teda pěkná osina v zadku..na druhou stranu hlavní hrdinka byla docela hodně vlezlá..nedokážu si představit, že po koupi svatebních šatů jiné ženy, bych se vydala hledat muže, který ji tam nechal vzkaz..ale kniha byla skvělá, četla se velmi dobře, autorkám to spolu opravdu jde..těším se na něco dalšího

20.01.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Pro mě je to bohužel zklamání..serie s Erikou byla super, tak sem se těšila na další knihy od autora..dlouho sem se nemohla do knihy začít, až v poslední třetině mě kniha začala bavit..doufam, že další knihy budou zase tak skvěle jako ty předchozí

08.12.2019 3 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Za mě nejslabší kniha od autorky..možná kdybych ji četla jako první, tak bych byla spokojená, ale po přečtení všem předchozím, opravdu nejslabší kniha..pro mě se to rozjelo až po tom, co Merit vyvede (nechci prozrazovat, pokud někdo čte prvně komentáře než knihu)

06.09.2019 3 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Tento díl mě bavil daleko více než první..kniha přečtená za jeden den a na konci mi bylo líto, že už končí..i když každýmu dojde, jak to dopadne, tak se mi moc líbilo napětí mezi Lexem a Gabi..rozhodně doporučuji

06.09.2019 4 z 5