Ralemo Ralemo komentáře u knih

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Ta správná slaďárna! :) Romantika se vším všudy, čekala jsem vetší zápletku, nějaké drama ve vztahu Peaches a Herba. Každopádně zajímavý příběh o tom, jak se miliardář stal tatínkem a chůva jeho dítěte se stala jeho životní láskou. Moc hezky napsané, taková jednohubka k odpolednímu kafíčku.

16.02.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Miluju knihy od této autorky a tato je top! Nádherně napsaný příběh s krásnou, romantickou zápletkou. Kniha nešla odložit, takže jsem ji přečetla na jeden zátah a stála za to. Hrozně se mi líbilo pošťuchování mezi Maddie a Chasem. Postavy mi padly ihned do noty. Mám ráda knihy, které jsou vyprávěny z pohledu obou hlavních hrdinů. Za mě hodně povedená kniha. :) doporučuji

06.02.2022 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Za mě mnohem lepší než film, film jsem sice viděla jako první, tak jsem si tedy hlavní hrdiny přirovnávala k těm co jsem viděla ve filmu. Každopádně příběh super, více do podrobností, na které ve filmu není čas. Za mě hodně přehnané řešení značek, módy, stylu oblíkání atd., každopádně to k Lauře evidentně patří. Vadilo mi oslovení Černý? Proč nepoužívala jméno, nebo nějakou lepší přezdívku? To mi vážně nesedlo. Líbilo se mi prostředí, trošku i ta mafiánská rodina. Sexu bylo hodně, pořád to stejné dokola. Každopádně i to ke knize patří.

04.02.2022 5 z 5

Jen o trochu víc Jen o trochu víc Simona Ahrnstedt

Krásný příběh. Moc hezky se kniha četla, Stella dlouho odolávala venkovu a nakonec mu podlehla, vlastně spíš Thorovi. Thor byl sympaťák od začátku, ovdovělý otec vychovávající sám dvě děti. Zamilovaný příběh se vším všudy, zápletka, drama, happy end. Za mě si kniha zaslouží všechny hvězdy.

21.01.2022 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Jedním slovem woow! Masakr, zamotaný příběh. Měla jsem tušení, ohledně Victorie, četla jsem už jeden podobný příbeh s tímto tématem. Každopádně i tak jsem byla překvapená. Napsané tak zajímavě, že se od knihy nešlo odtrhnout. Mám ráda knihy z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, je zajímavé číst oba dva pohledy. Velice doporučuji.
V poslední době slovenské autorky píší neskutečné příběhy!

17.01.2022 5 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Liv a Nate mi asi nejvíce přirostli k srdíčku. Proto se mi toto jejich pokračování velice líbilo.

09.01.2022 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Nádherný díl, už jsem jej jednou četla, ale je to pár let. Proto jsem si ho musela trošku připomenout, ale pořád stejně krásný. Autorka umí nádherně psát. Je to čtivé, nelze se od toho odtrhnout. Jedním slovem pecka!

08.01.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

No zajímavě napsaný příběh. Chápala jsem pohled Darii při žárlení na Viu. Nebylo to od její matky fér, každopádně Daria taky nebyla chudinka. Penn mi padl do oka od začátku příběhu. Moc hezky napsané, přečteno na jeden zátah, každopádně 5 hvězdiček si tato kniha nezaslouží.

07.01.2022 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Krásný příběh, předchozí díly jsem četla před rokem, tak nemůžu hodnotit a porovnávat. Každopádně super, zápletka, trochu drama a nakonec šťastný konec. :)

07.01.2022 5 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Přečetla jsem všechny díly za jeden den jen proto, že se o této série nedalo odtrhnout! Jedním slovem pecka. Krásný příběh Rushe a Blair. Pokračování se vším všudy, těhotenství, zapírání a nakonec stejně happy end.

05.01.2022 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Krásný, ale velice smutný příběh. Je těžké přijít o někoho, s kým jste vyrůstali a byli jste jako jeden člověk. Proto se nedivím, že Nell nesla tak těžce ztrátu Kylea. Záchrana v podobě bratra byla třešničkou na dortu této knížky. I pár slziček ukáplo.

12.12.2021 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Pro mě zvláštně napsaný román. Bylo těžké se kolikrát zorientovat. Příběh klasika, prvně nenávist, poté láska až za hrob. Pěkné prostředí, zajímavá zápletka se svatbou Summer. Určitě stojí za přečtení, ale čekala jsem více podle hodnocení.

07.12.2021 4 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Tak tato série je vážně pecka! Napínavé, obě postavy skvělé. Zajímavá zápletka, nemohla jsem se odtrhnout.

03.12.2021 5 z 5

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

Klasická hate to love romance. Každopádně já takové knížky vážně zbožňuji. Moc hezké prostředí vysoké školy, nových kamarádů a spolubydlícího na zabití. Lily začíná po ošklivém zranění novou etapu svého života. Skvělé slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny, rodinné dramata a spousta zápletek. Kniha určitě stojí za přečtení. :)

11.04.2023 5 z 5

Letný návrh Letný návrh Vi Keeland

Sázka na jistotu u této autorky. Nádherný příběh, sexy hokejista, kdo by mu odolal? Skvělé slovní přestřelky, zajímavé prostředí i zákeřná zápletka. Hlavní hrdinové mají mezi sebou neskutečnou přitažlivost. Kniha obsahuje vše, co od románku očekáváte. Já jsem ji přečetla na jeden zátah a nešlo se od ní odtrhnout. Určitě doporučuji. :)

11.04.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Asi nejlepší díl z celé série, škoda, že tyto knihy jsou tak krátké. Každopádně od začátku vás kniha vtáhne do děje a nepustí, skvělé propojení s předchozími díly, velice čtivý příběh s klasickou zápletkou- najatá chůva a sexy osamělý otec, v této podobě sexy hráč baseballu a nejlepší nadhazovač ligy. Kdo by odolal? Líbilo se mi spojení dvou malých hrdinů, jak se vzájemně ovlivňovali a oba se měnili k lepšímu. Zajímavý zápletka s hezkým koncem. :)

27.02.2023 5 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

Skvělé pokračování, musela jsem si osvěžit první díl, abych si připomněla příběh a musím uznat, že tento je o krapánek lepší něž předchozí díl. Henry se mi líbil i v prvním díle, i když si procházel těžkým obdobím. V tomto díle byl miláček, Sarah mi taktéž přirostla k srdíčku, kniha nepostrádá ani zajímavou zápletku, se spoustou dramatu, hádek, ale nakonec vše skončí tak jak má. Od knihy se nedalo odtrhnout, děj neustále nutil k dalšímu čtení a já si tuto knihu moc užila. :) Všem doporučuji a určitě se k této knize ještě vrátím.

09.01.2023 5 z 5

Twisted Love: Bezpodmienečná láska Twisted Love: Bezpodmienečná láska Ana Huang

Velice povedená kniha, zajímavě vymyšlená zápletka, spousta dramatu, touhy po odplatě, lásky a taky tajemství a lží. Nemám co bych vytkla, kniha se krásně četla, nešlo se odtrhnout, Alex i Ava byli úžasní, sice jako noc a den, ale vzájemně tvořili skvělý pár, byla mezi nimi od začátku neskutečná přitažlivost. Určitě doporučuji přečíst. :)

29.12.2022 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Příjemná knížka se zajímavou zápletkou v podobě dvou ztracených duši. Moc hezky se kniha četla, hezké prostředí, zajímavé hlavní postavy, pár zápletek, smutku, ale nic složitého. Romanťárna k odpolednímu kafíčku, u které se budete culit od ucha k uchu. Hodnotím knihu velice pozitivně, moc se mi líbila, určitě se k ní někdy vrátím. Není co vytknout. :)

25.12.2022 5 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

Zajímavé pokračování, musela jsem se vrátit k předchozímu dílu, abych byla v obraze. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, Avery spadla na dno a postupně se z něj snaží zvednout, Gabriel, který si hraje na nedostupného postupem času a po všech jeho hrách konečně pochopí, kdo drží jeho srdce v hrsti a snaží se Avery ve všem pomoct a zjistit pravdu o svojí rodině. Kniha plná tajemství, touhy po pravdě, ale i touhy po pravé lásce, spousta zápletek, dramat stojí určitě za přečtení! Těším se na další díl. :)

22.12.2022 5 z 5