Ralemo Ralemo komentáře u knih

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Třetí skvělý díl o královské rodině a příběh o mladé Ellie, která se tajně zamiluje do svého ochránce. Kniha hezky navazuje na předchozí díly, čte se krásně, děj je zajímavý se spoustou zápletek, dramat, ale nakonec vše skončí tak jak má. :)

27.02.2023 5 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Zajímavé pokračování, trošku nereálný příběh. Každopádně kniha se moc hezky četla, zajímavá zápletka v podobě královské rodiny, spousta dramatu. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny.

17.02.2023 5 z 5

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Jednoduché, hezké téma. Romantika z lékařského prostředí se zajímavou zápletkou v podobě ex přítelkyně. Kniha se četla hezky, taková jednohubka k odpolednímu kafíčku. Hlavní hrdinové se mi moc líbili. Krásný konec se vším všudy. :)

17.02.2023 5 z 5

Právo na šťastie Právo na šťastie Lina Elys

Nádherná jednohubka k odpolednímu kafíčku. Krásně napsáno, zajímavá a krásná zápletka v podobě děťátka s Downovým syndromem. Bohužel krutá realita toho, že někteří jedinci se s tím bohužel nedokáží vyrovnat a o tomto je tento krásný příběh. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, nemohla jsem se odtrhnout, protože malou vílu jsem si okamžitě zamilovala.

29.12.2022 5 z 5

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Zajímavé téma nejlepších kamarádů a jejich společná smutná minulost, která zasáhne do jejich životů. Kniha se moc hezky četla, příběh se spoustou zápletek, dramat, smutku, odpuštění, ale i lásky, velké přitažlivosti. Nezvyklé téma, kniha se četla sama, nešlo se odtrhnout. Moc se těším na další díly! :))

25.12.2022 5 z 5

Ak budeš môj Ak budeš môj Barbora Astor

Skvělé pokračování, v minulém díle jsem si Neala moc oblíbila, proto jsem se těšila na jeho příběh. Oba hlavní hrdinové byli úžasní, zajímavá zápletka a trošku jiné drama než bylo v předchozím díle. Moc se mi líbí prostředí hudebního světa, cestování. I ostatní muzikanti mi padli do noty. Těším se na další díl, kniha je psaná velice čtivě, nešlo se odtrhnout. Moc ráda se k této sérii v budoucnu vrátím.

07.11.2022 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Zajímavý příběh, četla jsem již hodně podobný. Každopádně něco mi tam chybělo. Kniha určitě stojí za přečtení, hlavní postavy mají mezi sebou skvělou přitažlivost. Chyběl mi pohled Chase, určitě by jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací.

31.10.2022 4 z 5

Začiatok niečoho dobrého Začiatok niečoho dobrého Jennifer Probst

(SPOILER) Jedním slovem nádhera. Krásný romanticky příběh z prostředí PR agentury, kdy její majitelka dostane nelehký úkol a musí splnit prosbu svého klienta a to uhlídat jeho dceru na farmě. Jenže neuhlídá svoje city a bezhlavě se zamiluje do drzého zaříkávače koní. Sice psané ve slovenštině, každopádně já jsem si to užila se vším všudy, krásné prostředí vesnické farmy, hodní lidé, romantika se vším všudy. Jak se říká, protiklady se přitahují a i přes úplně odlišné povahy a úplně odlišné podmínky pro život si Mia a Ethan k sobě najdou cestu a vše končí, tak jak má. :) Určitě doporučuji přečíst!

27.09.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Opět skvělá knížka od výborné autorky! Moc jsem se těšila a jsem příjemně překvapená. Zajímavý příběh ze sportovního prostředí, hlavní postavy mi sedly. Jak se říká protiklady se přitahují a co se škádlívá, to se rádo mívá. Neskutečné přátelství, které i přes všechny neshody a nedorozumění přejde v lásku. Začátek lehce zdlouhavý, myslím, že pár kapitol o Penelopiných ex by mohlo být přeskočeno, každopádně konec stál za to. Dějová linky a její přeskakování z minulosti do přítomnosti kolikrát mátla, člověk musí být neustále ostražitý, každopádně kniha určitě stojí za přečtení a zaslouží si plný počet hvězdiček.

22.09.2022 5 z 5

Královna šťastných katastrof Královna šťastných katastrof Dylan Newton

Příjemná, oddechová kniha s nevšedním příběhem. Příběh zaujme hlavními hrdiny- pořadatelka eventů a tajuplný hororový spisovatel. Zajímavá dvojice se postará o zapeklité zápletky a pár dramat. Hezké čtení, určitě doporučuji. :)

13.09.2022 5 z 5

Ešte som ťa nestretla Ešte som ťa nestretla Sophie Cousens

Velice zajímavé téma knihy, vážně jsem se pobavila! Hon za tím pravým kufrem a mužem, kterým nakonec je někdo úplně jiný. Chvíli mi trvalo se do knihy začíst, každopádně je zde spousta zajímavých zápletek, dramat, rodinných eskapád.
Kniha stojí určitě za přečtení. :)

07.09.2022 5 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Moc hezký příběh se zajímavou, neokoukanou zápletkou.Vtipně a romanticky napsáno. Kniha se krásně četla, nemohla jsem se odtrhnout a vážně jsem se pobavila nad příběhem Quinna a Minnie. Líbilo se mi propojení současnosti a vzpomínek z minulosti. Takže s hlavními hrdiny prožíváme jejich vzpomínky a příhody.
Nejen hlavní hrdinové, ale i jejich kamarádi a rodiče vás určitě zaujmou, každá postava v této knize si prochází něčím výjimečným a určitě tento příběh stojí za přečtení!

31.08.2022 5 z 5

Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Natálie Soldátová

Na tuto knihu jsem narazila na TikToku, autorka ji moc hezky propagovala, každopádně kniha neurazí, ale nenadchne. Podobné téma jako 365 dní, jen bohužel mnohem hůře napsané. Pár menších rozdílů zde najdete, ale jinak je to velice podobné. Chtělo by to více propracovat do detailů, hezké prostředí Itálie, hodně opakujících se slov, každopádně začínající autorce fandím a budu se těšit na nějakou další knihu. :)

29.08.2022 2 z 5

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

Velice zajímavý příběh, který vás ihned vtáhne do děje. Líbilo se mi prolínání přítomnosti a minulosti. Smutná zápletka v podobě bezdomovce Cada. Každopádně se Kailye zachovala správně a snažila se pomoct staré lásce. A jak se říká, stará láska nerezaví. Bylo mi líto Ryana, jak to vše pro něj dopadlo. Určitě stojí za přečtení. :)

24.08.2022 4 z 5

Od nenávisti k láske Od nenávisti k láske Angelina M. Lopez

Druhý díl mnohem lepší než první. :) Zajímavý příběh o nešťastné lásce, spoustě bolesti, lží a snahy o zachránění vinného ráje. Nadaná princezna Sofie, které se snaží zachránit svoje vinařství a zároveň si uchránit svoje zlomené srdce před rockovou hvězdou. Hezky napsáno, líbilo se mi propojení postav z minulého dílu. Určitě doporučuji přečíst.

18.08.2022 5 z 5

Zvodné peniaze Zvodné peniaze Angelina M. Lopez

Za mě velice povedená kniha, se zajímavým tématem. To jsem ještě nečetla, miliardářka a vinař. Velice zajímavá zápletka, kdy od postupné nenávisti se tato dvojice dostane až k vytoužené lásce a pochopení a nakonec si splní svoje největší sny. Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, slovenština mi vůbec nevadí, každopádně zajímavý děj, se spoustou zápletek, dramat, hádek a rozporů nejen v rodině. Určitě stojí za přečtení, doporučuji :)

07.08.2022 4 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Třetí díl a stejně povedený, jako oba předchozí. I když v tomto se řešily mnohem závažnější a citlivější témata.
Emočně těžký příběh, jak z pohledu Zoey, tak Dylana. Oba si zažily trable a mají z nich doživotní následky, někdo psychické, někdo i fyzické. Každopádně jejich příběh určitě stojí za přečtení. Postupné sbližování mezi spolubydlícími, nenápadné pohledy a nakonec souznění. Kniha obsahuje vše, drama, zápletku, spoustu bolesti, ale i lásky. Líbí se mi samozřejmě propojení i s postavami z minulých dílů a také, že je kniha psána z pohledu obou dvou hlavních hrdinů.
Krásný romantický příběh se šťastným koncem. Co víc si přát. :) Určitě doporučuji!

24.07.2022 5 z 5

Polibek na Mykonu Polibek na Mykonu Catherine Rider

Určitě lepší než předchozí knihy, taková letní jednohubka. Hezký příběh o mladé lásce v krásném prostředí Mykonosu. Nechybělo ani drama, menší zápletka, ale nakonec dopadlo vše jak mělo. :)

20.07.2022 4 z 5

Nedám Ti (vedieť) Nedám Ti (vedieť) Teagan Hunter

Opět parádní příběh se zajímavým dějem, zápletkou, troškou dramatu a nakonec šťastným koncem.
Příběh Montany a Pytóna byl od začátku velice humorně napsaný, jejích slovní přestřelky vážně stojí za to a jejich sexuální přitažlivost také.
Líbil se mi děj z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, Xavier byl taky skvělý.
Určitě doporučuji přečíst. :)

24.05.2022 5 z 5

Čekat na slunce Čekat na slunce Krista Ritchie

Určitě lepší než předchozí díl, ale každopádně mi opět trvalo delší dobu, než jsem knihu dočetla. Příběh Ryka a Daisy byl skvělý sám o sobě, někdy tam až moc zasahovali ostatní postavy. Bylo ale hezké vidět, co se děje s Rose a Lily. Každopádně hlavní byl příběh o Ryjkovi a Daisy a ten stojí určitě za přečtení. věkový rozdíl, pronásledování paparazzi a spousta dalších strastí, které brání jejich vztahu, ale jak se říká pravá láska si vás vždycky najde.

15.05.2022 4 z 5