Ran Ran komentáře u knih

Ukradené prázdniny Ukradené prázdniny Josef Týč

Kniha se sice dala přečíst, ale její příběh mi přišel spíše průměrný.

22.06.2018 2 z 5

Říkejte si se mnou Říkejte si se mnou František Hrubín

Jsou to milé a hezké básničky pro děti.

16.06.2018 3 z 5

Královna Margot Královna Margot Alexandre Dumas, st.

Kniha se mi velmi líbila a ani tentokrát mě Alexandre Dumas, st. nezklamal.

13.05.2018 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Kniha se sice četla dobře, ale seriál mi prostě přišel lepší a i přehlednější.

06.05.2018 3 z 5

Zlatý retrívr Zlatý retrívr Esther Verhoef Verhallen

Je to velmi užitečný pomocník pro každého majitele zlatého retrívra.

12.04.2018 3 z 5

Koulej se, sluníčko, kutálej Koulej se, sluníčko, kutálej Zdeněk Kriebel

Knížka má hezké ilustrace a jelikož básně nečtu, tak se mi nejvíce hodila, když jsem ještě chodila na základní školu a do hodiny češtiny jsme museli mít připravenou nějakou báseň nebo říkanku.

22.02.2018 2 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Kniha se četla dobře a děj byl napínavý, ale občas jsem se musela chvíli zorientovávat v ději.

04.03.2017 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Kniha má velmi zajímavý příběh, kterému nic nechybí. Také se mi líbilo prolínání minulosti s přítomností.

04.03.2017 5 z 5

Další psí příběhy Další psí příběhy Jerome Klapka Jerome

Je to velmi příjemné a místy i dojemné čtení, které mě ani na chvíli nenudilo.

04.03.2017 4 z 5

Pětka jede tábořit Pětka jede tábořit Enid Blyton

Styl psaní a vyprávění byl moc dobrý a čtení této knihy jsem si užila. Jen se mi tento díl zdál o malinko slabší než ty předchozí díly.

29.06.2024 4 z 5

Kati Kati Frank Laramy

I když by to podle mě chtělo tak 2 nebo 3 stránky navíc, tak to byl moc dobře napsaný příběh. Byl čtivý a propracovaný. Rozhodně to stálo za přečtení.

25.05.2024 4 z 5

Dědečkův velký útěk Dědečkův velký útěk David Walliams

Za pozitivní věc na této knize považuji dobrý styl psaní a její čtivost. Naopak se mi moc nelíbilo generalizování a stereotypizace.

30.04.2024 2 z 5

Brémští muzikanti Brémští muzikanti Jacob Ludwig Carl Grimm

Je to milá a pěkná knížka, která se mi četla moc dobře.

08.04.2024 4 z 5

Pětka znovu na ostrově Pětka znovu na ostrově Enid Blyton

Celý příběh se mi četl výborně a byl moc dobře napsaný. Hodně se mi líbilo, jak to celé dopadlo.

07.04.2024 5 z 5

Vladař Vladař Christopher John Sansom

Velmi dobře napsaná kniha se skvělým příběhem.

27.03.2024 5 z 5

Králíci Králíci Esther Verhoef Verhallen

I když uznávám, že je na této knize znát doba kdy byla napsaná, tak si zároveň myslím, že je prostě špatně udělaná. S králíky mám zkušenosti a toto podle mě není kvalitní zdroj informací.

09.03.2024 1 z 5

Temné hory Temné hory Patrick Carman

Po dočtení knihy jsem byla ráda, že jsem po ní sáhla. I když na ní byl znát čas a doba, kdy byla napsaná, tak to bylo velmi dobré čtení.

08.03.2024 4 z 5

Úplňkový klub Úplňkový klub Pedro Mañas

Knížka je skvěle napsaná. A svět, ve kterém se příběh odehrává, je výborně napsaný a vytvořený.

04.03.2024 5 z 5

Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Jaroslava Černá

Příběh se mi líbil a byl velmi zajímavý a dobrý. Text byl na některých místech zkratkovitý, ale celkem to navazovalo, takže to moc nevadilo.

20.02.2024 3 z 5

Quincy Archer Hates You Quincy Archer Hates You Tite Kubo (p)

Tenhle díl se mi hodně líbil. Byl velmi čtivý a napínavý. A grafické zpracování se mi také hodně líbilo. Rozhodně to stálo za přečtení.

18.02.2024 5 z 5