Reddy52 Reddy52 komentáře u knih

Jsi můj král (dvojkniha 1. a 2. díl) Jsi můj král (dvojkniha 1. a 2. díl) Jan Bauer

Omlouvám se za drobnou chybu. Těch dalších dílů je ještě 7 (slovy sedm).

30.12.2018

Komentář ke knize "Jsi můj král" je v reakci na recenzi .....

30.12.2018

Zlatý lev Zlatý lev Wilbur Smith

Zlatý lev - přesto, že je to autorova zatím poslední kniha chronologicky patří na začátek celé ságy.
Konkretně je druhá v pořadí. Wilbur Smith to takhle občas dělá a ty čtenáři pátrej, jak je to vlastně doopravdy, jak jdou ty skvělé příběhy za sebou. Mimochodem mezi ,,Dravcem,, a ,,Monzumem,, je odhadem 25 let románového vakua.
1. Dravec
2. Zlatý lev
3. Monzum ..... atd. .
Přeji pohodovou četbu. Reddy

09.04.2016

Skrytá moc Skrytá moc Tom Clancy

Tom Clancy byl skvělý spisovatel a serie s Ryanem je to nejlepší co napsal. Souhlasím s "Lucifrid". S každým jejím komentářem.
Jen se divím, že se někdo nepustil do recenzí na Clancyho romány. Po přečtení "Já, poutník" ( na Clancyho nemá ani omylem) jsem je po recenzích na ,,poutníka,, hledal. Marně. Tady. Wikipedie to napravila. Reddy
Mám "Ryanovky" všechny a často se k nim vracím. "Skrytou moc" jsem si koupil vázanou, přesto, že dávám v poslední době přednost čtečce.

09.03.2015

Smrt krále Šumavy Smrt krále Šumavy Martin Sichinger

Mám Šumavu velmi rád a tak přečtu vše co s ní souvisí. Přečetl jsem to velmi rychle. Vzal jsem si k ruce i mapu, přestože ta místa znám. Nejlepší pasáží je popis trasy do Bavor. Je zajímavé že i po letech je tohle pořád živé téma.

18.02.2015