rm rm komentáře u knih

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Fajn dystopie , jen ten konec je tak trochu "ujetej".

10.04.2016 4 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Mno, přidám se žel k ostatním, ten konec byl odflaklej :-(

04.04.2016 4 z 5

Jedovatá slova Jedovatá slova Maite Carranza

Mno, kniha není špatná, ale... Trochu měl zpočátku chyběl spád, než jsem si zvykl na absenci přímé řeči. Musím přiznat, že lumpa jsem na začátku neuhádl. A co se týče konce, hmm, mno, není to zrovna happy end.

29.03.2016 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

První díl je super, akorát těch chyb je tam vážně až dost!! Žel v knihovně nemají další díly :-(

09.02.2016 5 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Mno, nebylo to špatné (oba díly). Konec byl trochu víc hapyendový než bych čekal... Ne že bych neměl rád dobré konce, ale začátek mi přišel jako dost velkej "zářez", takže pak ten konec se k tomu moc nehodil.

25.01.2016 5 z 5

Vesmírná archa Vesmírná archa Anthony Horowitz

Nemyslím si, že by zrovna tenhle příběh byl nějak víc přitaženej za vlasy (než jiné :-)

23.09.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Výborné. Zklamán jsem trochu z filmového zpracování (vztahy v Place), ale knížka je super! Jde se na druhý díl :-)

23.03.2015 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

Skvělý, úroveň dílů s Tory neklesá! Jen tak dál :-)

09.03.2015 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Mno, mě se to líbilo. Chvílemi dojímavé, chvílemi dost děsivé (krypty). Trošku mi tam nehrály ty vyoperované emoce, které se ale někdy projevovaly? (pravda, láska to zrovna nebyla). Jde se na druhý díl!

11.02.2015 5 z 5

Pustina Pustina Moira Young

Mno tak jo, bylo to slabší než jednička - a to vymýtání duchů?, divný. Zběhnutí k Sethovi - divný. Ultrakrátké věty = spád. Uvidíme jak trojkou ...

26.01.2015 4 z 5

Největší šance Největší šance Lyndon Stacey

V druhé půli se to trochu rozjede, mno ale na romány Dicka Francise to má dost co dohánět.. Jeho hrdinové byly daleko propracovanější :-)

05.01.2015 4 z 5

Bouře Bouře Julie Cross

Mno, má to dobře našlápnuto! První díl trilogie Rozděleni časem. Mám rád cestování časem a toto není vůbec špatné. Nevadí mi mládí hrdinů a tak očekávám, jaké budou další díly.

13.10.2014 5 z 5

Rebelové věčnosti Rebelové věčnosti Gerd Ruebenstrunk

Hmm, bylo to vcelku napínavé a jedna chvíle docela drsná. Ale některé pasáže pro mě byly naprosto nelogické a děravé. Třebaže se s časem dá hodně "kouzlit", tohle bylo na mě trochu moc a ten konec tomu dal korunu.

01.09.2014 3 z 5

Šifra Šifra Kathy Reichs

Fajn série. Přestože tam vystupují adolescenti, není to na závadu. Čtivé, napínavé.

03.05.2014 5 z 5

Pavoučí kosti Pavoučí kosti Kathy Reichs

Několikátá kniha autorky, tentokrát trochu zmatený (překomplikovaný) děj (nebo já:-)

11.02.2014 3 z 5

Poklad Poklad Kathy Reichs

No, mě se to líbilo. Taková kombinace Lovců pokladů a Indiana Jonese (v dívčím provedení). Padouši jsou vždy trochu překvapením (nečekal bych od tohoto žánru "Agátovské" překvápko), ale ničemu to nevadí. Děj svižně odsejpá, a to že se poklad nenajde napoprvé - to je snad normální, ne? :-))

30.09.2013 5 z 5

Speciálové Speciálové Scott Westerfeld

Komentáře pod knihou trochu rozporuplné - ale mě se to líbilo :-) Celá série byla výborná ( tedy trilogie - Kompars k tomu moc nepatří). Mám rád tenhle druhu sci-fi, a ani mi tolik nevadili -náctiletí jako hlavní hrdinové. Závěr malounko klišovitý - ale jinak výborné vyvrcholení. Příznivci různých utopistických řádů si přijdou na své.

01.07.2013 5 z 5

Krásní Krásní Scott Westerfeld

Mno, já nechci porovnávat díly, zvlášť když mě čeká ještě další, ale mě se zatím oba díly dost líbily.

15.04.2013 5 z 5

Bezdomovci Bezdomovci Hilary McKay

Velmi vtipně napsané - nejen pro děti. Další dvě pokračování jsou rovněž velmi dobrá!

06.03.2013 5 z 5

Čtyři slepé myšky Čtyři slepé myšky James Patterson

Mno, moje oblíbená káva to úplně není, ale nebylo to špatné (mé první setkání s A.Crossem) Na mě trochu moc brutality - to jsem si všiml i u předchozích autorových knih (s detektivem Boxerovou).

27.02.2013 3 z 5