Selinute Selinute komentáře u knih

Francie -  Středomořské pobřeží - Monako - Andora Francie - Středomořské pobřeží - Monako - Andora Iva Bártová

Provoněná levandulí a tymiánem, porostlá žlutým jalovcem či révou s pozůstatky galskořímské kultury - to je Provence, kterou vám zprostředkuje tento neocenitelný průvodce.

22.10.2014 5 z 5

Francie - západ  Normandie, Bretaň, Vendée, a Poitou-Charentes Francie - západ Normandie, Bretaň, Vendée, a Poitou-Charentes Marian S. Sucha

Ty nejvýznamější turistické cíle magické Bretaně nám zprostředkuje tento neocenitelný průvodce.

Toskánsko Toskánsko Ursula Roming-Kirsch

Malá nepostradatelná cestovní příručka po nádherném Toskánsku.

Mallorca,  Menorca Mallorca, Menorca kolektiv autorů

Trošku zastaralý průvodce, ale to podstatné tam určitě najdete.

22.10.2014 4 z 5

Chorvatsko - jižní Dalmácie Chorvatsko - jižní Dalmácie György Fehér

Nepostradatelný průvodce jižní Dalmacií. Alespoň při první návštěvě.

Francie Francie Jack Altman

Malá knížečka, která mnohdy nahradí i velkého průvodce.

22.10.2014 4 z 5

Sicílie - průvodce do kapsy Sicílie - průvodce do kapsy William Tuohy

Malá knížečka, která mnohdy nahradí i velkého průvodce.

Petrohrad Petrohrad Jeremy Howard

Nejlepší cestovní průvodce na našem trhu.Podrobné popisy míst a související informace. Zasvěcené texty o historii, kultuře a současném životě. Spousta skvělých barevných fotografií, fantastické mapy a odborný komentář. Heslem je kvalita.

Rožmberské dědictví Rožmberské dědictví Jan Bauer

Moje první setkání se středověkou detektivkou tohoto autora. Knížka se četla dobře, postava mnicha Blasia je sympatická figurka, která je pro celé dílko tím správným kořením.

21.10.2014 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Filmové zpracování je vynikající. Knížka mě bohužel neoslovila.

21.10.2014 3 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Trochu zklamání ..... Tohle nebylo nic pro mě.

21.10.2014 2 z 5

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Moc milé a příjemné čtení plné životních moudrostí. Takové pohlazení po duši a zároveň lákavá pobídka projít si také alespoň malý kousíček Svatojakubské cesty. Mé sympatie si získala Estelle, díky které jsem se i několikrát pousmála. Knížku ráda doporučím a určitě si přečtu i její pokračování - Sedm dní bez.

21.10.2014 4 z 5

Pendragonská legenda Pendragonská legenda Antal Szerb

Vtipný a humorný román, který je plný úžasných hlášek. S potěšením jsem si jej po letech znovu přečetla.

19.10.2014 4 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Vynikající..... Nic není jak se zdá. Přečtěte si, uvidíte .....

17.10.2014 5 z 5

Já, Claudius Já, Claudius Robert Graves

Je to kniha, která opravdu stoji za přečtení. Do své knihovny jsem si ji koupila na aukru a jsem ráda, že ji mám.

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Pro mě je Adler Olsen jednoznačně nejlepší severský spisovatel. Knížku jsem četla už více jak před rokem. Byla skvělá jako všechny předcházející. Moc se těším na další případy oddělení Q.

Sběratelé ostatků Sběratelé ostatků Vlastimil Vondruška

Úžasně poutavý příběh Martina ze Stvolna zasazený do období vlády císaře Karla IV.odhaluje středověk tak, jaký byl krutý a násilný. Začínám mít ráda knihy od tohoto autora. I tento druhý díl mě hodně bavil.Kdo má rád historické ságy, určitě si přijde na své.

Případy Sherlocka Holmese Případy Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Super knížka. Dostala jsem ji jako dárek k narozeninám a dárce mě opravdu potěšil.

Francie Francie kolektiv autorů

Tohoto průvodce si zamilujete, neboť poznávat krásy cizí země, je zkrátka k nezaplacení.

Itálie Itálie Linda Fairstein

Tohoto průvodce si určitě zamilujete, neboť poznávat krásy cizí země, je zkrátka k nezaplacení.