Selinute Selinute komentáře u knih

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Je to klasika - podle mě jedna z nejlepších českých knížek pro děti. Milý a úsměvný román, který potěší bez rozdílu všechny generace. Hodně se mi líbil i televizní seriál. I při třetím opakování jsem vždy čekala a nenechala si ujít žádný další díl. Opravdu moc kouzelné dílko.

19.11.2012

Osada Havranů Osada Havranů Eduard Štorch

Četli jsme si ji kdysi ve škole. Vzpomínám, byla to moc pěkná knížka.

Moje první Bible Moje první Bible Kenneth Nathaniel Taylor

Knížečka se moc líbí hlavně těm nejmenším v naší rodině. Hezké a srozumitelné vyprávění o biblických událostech a postavách.

18.11.2012 5 z 5

Giunnessova kniha přírody Giunnessova kniha přírody Nicolas Andrews

Tato knížka je určena pro všechny zvídavé kluky a holky, kteří se zají mají o přírodu a svět kolem nás. Doplněno spustou úžasných barevných fotografií.

18.11.2012 4 z 5

Šátky a šály   elegantně a originálně Šátky a šály elegantně a originálně Edeltraud Weber - Lorkowska

Nepostradatelný pomocník pro každou ženu. Šátek uvázaný pokaždé jinak. 24 způsobů jak proměnit vzhled svého oblečení.

18.11.2012 4 z 5

Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly Sal Severe

Jak si poradit s dětmi, když jim říkáte něco čtyřikrát nebo když vás rozčilují některé jejich zlozvyky. To vám poradí tato příručka a snad i pomůže s řešením dalších ožehavých problémů spojených s úspěšnou výchovou vašich ratolestí.

17.11.2012 4 z 5

Když má vaše dítě strach - 55 dobrých rad Když má vaše dítě strach - 55 dobrých rad Martin Stiefenhofer

Knížka se zabývá běžnými obavami dětí, poskytuje stručné a přehledné informace jak strach překonat. Každá rada přináší návod na rychlou, konkrétní a účinnou pomoc.

Poznáváme homeopatii Poznáváme homeopatii Kateřina Formánková

Praktická příručka, která nám doporučí homeopatika pro kojence, batolata, školáky i dospělé. Porádí nám jak sestavit domácí homeopatickou lékárničku.

Rukověť  rodiče malého školáka Rukověť rodiče malého školáka Martina Šrámková

Příručka pro rodiče malých prvňáčků. Zda se mají rodiče s dětmi po večerch učit, co dělat když je dítě hyperaktivní nebo trpí některou ze speciálních poruch učení, kolik času má dítě trávit nad úkoly a mnoho dalších rad.

Vitamíny a minerály v kocke Vitamíny a minerály v kocke Karen Sullivan

Vyniající příručka jak nejlépe využít vitamíny a minerály, aby s staly pro naše tělo nepostradatelné.

Pět egyptských pohádek Pět egyptských pohádek Jiří Tomek

Bohatě ilustrovaná kniha dopřává malým čtenářům výlet do egyptského dávnověku. Tajemné příběhy jsou upraveny tak, aby se dobře četly i začínajícím čtenářům.

Piráti Piráti Deborah Lock

Vše co chcete vědě o pirátech. Knížka je určena malým čtenářům, kterým přináší spoustu vzrušujících zážitků, při plavbě pod pirátskou vlajkou ve vodách Karibiku.

Proč věci nepadají nahoru Proč věci nepadají nahoru Walt Disney

Úžasný medvídek Pú a jeho přátelé. Moc pěkné vyprávění doplněné krásnými ilustracemi, činí knížku pro ty nejmenší velmi poutavou.

Válka dinosaurů Válka dinosaurů Jinny Johnson

Naprostá bomba pro nejmenší v naší rodině. Nevím proč, nechápu to. Naši staří hrdinové jako Mikeš, Runcajs, Pejsek a kočička či strašidlo Barbucha jsou úplně nezajímaví.

17.11.2012 5 z 5

O Jankovi a další valašské pohádky O Jankovi a další valašské pohádky Jaroslav Nečas

Koupila jsem ji hlavně pro nádherné ilustrace Vojtěcha Kubašty.

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Ráda vzpomínám. Nejvíce se mi líbilo jak si pekli dort a jak myli podlahu.Často jsem z ní četla svým dětem.

Sportovní abeceda Sportovní abeceda Roman Šmejkal

Knížka slouží jako pomůcka k tomu, jak naučit děti abecedu nenáročnou formou.

Veselé obrázky z papíru Veselé obrázky z papíru Angelika Kipp

V knížce je uvedeno přes 50 obrázků do oken, závěsných motivů na stěny, ornamentů a řetězů aj. Dají se různě kombinovat a rozvíjí fantazii dětí.

Kdo co dělá Kdo co dělá Andrej Čerevka

Veselé říkadla určená těm nejmenším.

Dinosauři a život v pravěku Dinosauři a život v pravěku Hazel Richardson

U nás hodně oblíbená knížka.Ti nejmenší v ní neustále "čtou ".