SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Stříbrná křídla Stříbrná křídla Camilla Läckberg

Bravo opět skvěle napsané.Podle konce knihy čekám další pokračování a velmi se těším.Ma teď jiný styl psaní.Vice mě bavili její dřívější knihy byli víc drsné,teď to má jak Roman pro ženy i tak mě to pohltí a čtu než doctu.

03.01.2021 4 z 5

Sůl do rány Sůl do rány Becky Masterman

Pro mě napínavé čtenícko. Zamotana zápletka.

09.12.2020 5 z 5

Oběť Molochovi Oběť Molochovi Åsa Larsson

Musela jsem rychle dočíst. Přítomnost napínavá, minulost ještě více. Kniha mě bavila celá.

04.12.2020 4 z 5

Temná stezka Temná stezka Åsa Larsson

Pro mě průměrná detektivka.

30.11.2020 3 z 5

Sluneční bouře Sluneční bouře Åsa Larsson

Skvělá napínavá kniha. Těším se na další pokračování.

25.11.2020 4 z 5

Krvavý květ Krvavý květ Louise Boije af Gennäs

Kniha mě bavila až ke konci. Moc stránek a nuda. Pořád dokola. Nemělo to šťávu.

22.11.2020 3 z 5

100 nejhezčích výletů po Česku a Slovensku 100 nejhezčích výletů po Česku a Slovensku Jan Hocek

Úžasna kniha. Námět na mnoho výletu, u nás nebo na Slovensku. Všechno doplněno mapkamy, trasamy kam jít, kde odpočinout či dát jídlo. Určitě podle knihy někam s rodinkou vyrazím.

28.10.2020 5 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Bohužel kniha mě moc nebavila. Námět skvělý, ale bylo tam moc postav.....gulas v postavách.

09.10.2020 2 z 5

Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony Ruth Wariner

Kniha mě naprosto pohltila. Jsem čtenář hlavně detektivek. Tohle bylo napinavejsi než horor. Jak může takhle člověk žít a věřit jejich komunitě. Nezkutecne co všechno museli děti prožít.

04.10.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Velice napínavá detektivka. Zajímavá zápletka.

20.09.2020 4 z 5

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

Velice zklamaná,čekala jsem víc. Četlo se to dobře, ale bylo to slabší.

11.09.2020 3 z 5

Pochybnost Pochybnost C. E. Tobisman

Za mě průměrné čtení.

26.08.2020 3 z 5

Bavilo mě to půl na půl. Občas se nic dlouho nedělo a pak bum a bylo tam mrtvol až moc.

13.08.2020 3 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Trošku roztáhle psaní. Napínave, zápletka dobrá. Četlo se to samo.

30.07.2020 4 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Opět super. Trošku více nereálné,ale četlo se to skvěle. Jeden blázen co udělá nemožné. Kupa policistů co jsou snad úplní tupci. Jen pár jich má i mozek.

14.07.2020 4 z 5

Vůně ďábla Vůně ďábla Mons Kallentoft

Slabší díl. Pořád ozrala Malin už mě fakt nebaví. Už by se mohla dát doporadku.

20.05.2020 4 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Chris Bohjalian

Mě se kniha četla velice dobře. Napínavé, zápletka velmi originální. Konec bych trochu více pripeprila.

14.05.2020 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Karin Alvtegen

Přečteno velice rychle a to znamená že mě kniha hodně bavila. Zápletka skvělá, napínavé taky dost.

09.05.2020 4 z 5

Hra na smrt Hra na smrt Asa Avdic

Začátek knihy nuda, prostředek knihy super. Konec knihy a závěr pro mě ne. Možná jsem to špatně pochopila.

07.05.2020 3 z 5

Běhání pro všechny Běhání pro všechny Miloš Škorpil

V knize najdete šest příběhu, kterým běh zasáhl pozitivním způsobem do života a stal se jejich věrným společníkem, až do tedka.
Sám autor knihy, píše svůj příběh, jak našel cestu k běhu.
Kniha pro začátečníky, pokročilé. Každý zde najde něco pro sebe. Jak začít, jak zrychlit, protahování , jak zvládnout závod,
maraton.
Ac se může zdát běhání jako naprosto jednoduchá věc, tak začít a hlavně vytrvat - to je někdy dost těžké.

26.04.2020 5 z 5