SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Smoothies - Čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny Smoothies - Čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny Tanja Dusy

Smoothies svačinka na cesty či doma. Lahodné, zdravé,pripravene zachvilku. Varianty bez alkoholu i s ním. Energeticke nápoje s nečekaným přísadami. Dokonce můžete vytvořit i nanuky. Zde v knize se často používá cukr, sušenky,obcas i zmrzlina.

18.04.2020 4 z 5

Archanděl Archanděl Kerstin Signe Danielsson

Složitá zápletka. Nevím nějak jsem se nemohla pořádně zakousnout do tohodle dílů. Moc dlouhé.

18.04.2020 3 z 5

Posedlé dítě Posedlé dítě Lone Theils

Napínavá kniha. Námět skvělý. Přečteno velmi rychle. Těším se na další knihu autorky.

20.03.2020 4 z 5

Lovci ohně Lovci ohně Mons Kallentoft

Opět velice spokojená. Jeho knihy miluji. Jen tak dál :-)

11.03.2020 4 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Opět drsná jízda.

17.02.2020 5 z 5

Dieta ploché břicho - Revoluční plán Jak porazit obezitu a udržet si štíhlou linii Dieta ploché břicho - Revoluční plán Jak porazit obezitu a udržet si štíhlou linii David Zinczenko

Kniha plná nápadů, jak lépe zpevnit břicho. Mnoho rad na cvičení, posilování břicha.Sestaven jídelníček s recepty.

18.01.2020 3 z 5

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Opět bezva čtení. Pán spisovatel mě vždy velmi dobře zabaví.

08.12.2019 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Jsem na vazkach kniha mě že začátku moc nebrala. Později už to bylo o hodně lepší. Jen mě moc nesedí styl psaní autora. Šelma byla pro mě nejlepší. Hrackar a Teorie už slabší než předchozí kniha.

04.11.2019 3 z 5

Jarní mrtví Jarní mrtví Mons Kallentoft

Velmi napínavá kniha. Zápletka skvělá. V této knize mě hlavní hrdinka nesere... Asi konečně šla do sebe.

20.10.2019 4 z 5

Kávové opojení Kávové opojení Anette Moldvaer

Kniha pro milovníky kávy. Doporučuji. Hodně receptu, krásné fotky. Skvělé rady při koupě kávy.

28.09.2019 4 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Kniha mě velmi bavila. Zápletka skvělá. Budu pokračovat v četbě autora dále.

28.09.2019 4 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Docetla jsem a nebavilo mě to. Moc dlouhé. Téma kolem víry.

06.09.2019 2 z 5

Druhý dech Druhý dech Sofie Sarenbrant

Pěkně napsaná kniha. Sama běhám a velice mě bavilo číst v knize o běhu a marathonu. Osobně jsem uběhla půlmaraton i to bylo dost náročné. Smekám před všemi co ubehnout marathon. Zápletka průměrná.

14.08.2019 3 z 5

Rozhlednovým rájem 2019 Rozhlednovým rájem 2019 Jiří Štekl

Mám ráda rozhledny. Kniha má mnoho informací kde se rozhledny nachází, jak se tam dostat. Mě ocarovala Stezka Valaška, Stezka v oblacích. Těším se na úžasnou rozhlednu v Ostravě, kde je i kavárna.

16.07.2019 5 z 5

Sen noci svatojánské Sen noci svatojánské Arne Dahl (p)

Průměrná detektivka.

05.06.2019 3 z 5

Zlá krev Zlá krev Arne Dahl (p)

Trošku se při čtení knih od autora ztrácím. Mnoho jmen, guláš v postavách. Dva vrahove.

19.05.2019 3 z 5

Linda: Příběh zločinu Linda: Příběh zločinu Leif G. W. Persson

Moje první kniha která mě opravdu hodně nebavila. Trápila jsem se do 250stran...nakonec jsem to vzdala. Koukla kdo byl vrah a knihu dala otrávené bokem.

12.04.2019 2 z 5

Pouze pro VIP Pouze pro VIP Jens Lapidus

Mě se kniha četla celkem dobře. Stran mohlo být klidně méně. Moc roztáhle. Zápletka průměrná.

05.04.2019 4 z 5

Černá vlákna Černá vlákna Anders Roslund

Nic moc. Přečetla jsem ji a jsem ráda že jsem splnila úkol... Ale četla jsem mnohem lepší knihy.

19.03.2019 3 z 5

Made in Sweden Made in Sweden Anders Roslund

Moc zdlouhavá kniha. Klidně o 200 stran méně. Zajímavá rodinka.

16.03.2019 3 z 5