šipek šipek komentáře u knih

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Tak nebylo to špatné. Docela slušný psycho thriller. Dobře se četl a má to spád.

13.12.2016 4 z 5

Revival Revival Stephen King

Nic moc jsem od této knihy neočekával a to se splnilo.

04.05.2016 2 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Pro mě zklamání,nemohl jsem se nějak do knihy začíst.

10.11.2015 3 z 5

Drsná země Drsná země John Sandford (p)

Tak mé první setkání s tímto autorem a asi ne poslední. Dávám 4 hvězdičky. Kniha je srozumitelná , člověk se v ní neztrácí. Postava detektiva Virgila je mi sympatická , hlavně ten závěr mu krásně vyšel což jsem i očekával.

13.10.2015 4 z 5

Na ostří Na ostří David Morrell

Prostě Morrell se výborně čte. Všem doporučuji.

10.09.2015 4 z 5

Park ozvěn Park ozvěn Michael Connelly

Vynikající Harry, parádně napsané,super děj strhující atmosféra.

07.07.2015 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Tak dost dobrá kniha, akorát moc historických pasáží a pomalu aby byl člověk fyzik pokud chce všemu porozumět.

23.06.2015 4 z 5

Den pro Šakala Den pro Šakala Frederick Forsyth

Tak jsem se na tuto knihu delší čas chystal,nějak se mi do čtení teto knihy nechtělo,ale musím říci vynikající politický thriller. Dávám plný počet hvězdiček.

31.03.2015 5 z 5

Smrtící výstřel Smrtící výstřel Vince Flynn

Škoda,že nám Vince Flynn nenapíše další špionážní thrillery. Dávám si tohoto autora do oblíbených. Kniha má spád,nejsou zde žádná hluchá místa,stále se něco děje. Nikdy by mě nenapadlo, že budu číst knihy s takovou to tématikou a ještě mě nadchnou.

02.03.2015 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Tak jsem se nemohl do této knihy nějak začíst, již jsem myslel že jí odložím. Nakonec to nebylo nejhorší, až na ty jména seržantek D.D. , O to je něco.Suma sumárum mě CHYŤ MĚ moc nechytlo.

11.09.2014 3 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Tak jsem dočetl tuto trilogii a jsem smutný, že je to poslední díl. Prostě mě tato trilogie nadchla, výborně napsané, strhující děj, zajímavé téma. Člověk kouká co je vše možné v současné době IT technologií. Tato trilogie má stále stoupající úroveň. Prostě super.

20.07.2014 5 z 5

Lovkyně informací Lovkyně informací Taylor Stevens

Tak jsem dal na recenzi mé oblíbené spisovatelky Tess Gerritsenové a knihu jsem si přečetl.Byl jsem spokojený kniha výborná z afrického prostředí.

27.05.2014 4 z 5

V lesích V lesích Tana French

Tak čtvrtá kniha od této spisovatelky a maximální spokojenost.

18.03.2014 5 z 5

Mrazivá pomsta Mrazivá pomsta David Baldacci

Tak tento spolek lidí v Camel clubu já miluji. Kniha má napětí,spád, děj prostě vše co má správná kniha mít.

04.03.2014 5 z 5

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Dávám pět hvězdiček opět vynikající detektivka od Karin.

21.09.2013 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter

opět vynikající Karin, trošku drsnější jak to ona umí.

18.08.2013 5 z 5

Stoupenci plamene Stoupenci plamene David Morrell

Má třetí kniha od tohoto autora a opět vynikající, strhující děj , zajímavá zápletka.

21.03.2013 5 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Tak tato kniha mě vůbec nenadchla. Jsem rád že jsem jí vůbec dočetl.

30.10.2017 2 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Tak osobně mě tato kniha moc nenadchla. Téma knihy bylo takové dost divné. Konec hodně překvapivý.

22.06.2017 3 z 5

Příčiny smrti Příčiny smrti Ian Rankin

Mě se detektivky od Rankina moc líbí a inspektor Rebus je jeden z mých nejoblíbenějších. Tohoto autora jsem měl jako prvého uvedeného v oblíbených autorech. Uchvátilo mě ponuré prostředí města Edinburgh, kde se většina dílů odehrává. Milovníkům detektivek vřele doporučuji tuto sérii přečíst.

19.06.2017 5 z 5