šipek šipek komentáře u knih

Neviňátko Neviňátko Taylor Stevens

Po přečtení Lovkyně informací jsem se moc těšil na další knihu od této spisovatelky. Kniha výborná vřele doporučuji.

20.07.2014 4 z 5

Osvoboď nás od zlého Osvoboď nás od zlého Kjetil Try

Dost dobrá detektivka.Srozumitelně napsáno, nic přehnaného až na způsob vražd. Skupina vyšetřovatelů hodně realistická.

25.06.2014 5 z 5

Holanďanův hrob Holanďanův hrob Monica Kristensen

tak jedna z nejslabších knih které jsem četl ( ne počtem stránek). Až poslední stránky staly za přečtení.

09.05.2014 2 z 5

Zastírací manévry Zastírací manévry David Baldacci

tak tato kniha opět výborná, již jsem myslel , že Camel club byl ukončen a opět pokračování. Mám moc rád knihy od tohoto spisovatele, stále se něco děje a výborně napsané.

04.03.2014 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Tak tato kriminální kniha se mi líbila více jako Letní smrt. Zajímavě napsáno , chvilku jsem měl problém si zvyknout ale pak dobrý. Mě se kniha moc líbila.

29.01.2014 4 z 5

Mrazivá noc Mrazivá noc Arnaldur Indriðason

Tak jsem to přečetl,ale nijak moc mě to neoslovilo .Samé výslechy svědku a nějak zdlouhavé.V každé druhé větě jméno o koho se jedná.

28.12.2013 3 z 5

Hra na pravdu Hra na pravdu Stella Blómkvist

Tak jsem dočetl tuto detektivku, celkem čtivá kniha ale nějak mi to přišlo moc jednoduché.

16.12.2013 3 z 5

Dvě mrtvé holčičky Dvě mrtvé holčičky Stephen King

Tak mažu do knihovny pro pokračování.

12.12.2013 5 z 5

Amatéři Amatéři John Grisham

tak thriller bych to nenazval, spíše pohodové čtení.

09.12.2013 4 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Tak zdaleka nejslabší kniha od této autorky.

03.11.2013 2 z 5

Na Věrnosti Na Věrnosti Tana French

Tak jsem se této knihy obával,že mě nezaujme ale byl jsem mile překvapen. Tato kniha se mi líbila více jako V lesích od této autorky.

03.11.2013 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda David Baldacci

super počteníčko , čtivá výborná kniha no protě Baldacci

25.10.2013 5 z 5

Drobné mince Drobné mince Robert B. Parker

tak četl jsem celkem dost kriminálních knížek,ale tato kniha je zdaleka nejslabší. Jednoduchý děj, žádné zvraty nic.

16.10.2013 2 z 5

Testament Testament David Morrell

jo jo dobrá kniha klasický Morrell

09.09.2013 4 z 5

Exmanželka Exmanželka John Lutz

nějak mě tato kniha nenadchla

22.06.2013 3 z 5

Černá kniha Černá kniha Ian Rankin

můj oblíbený spisovatel opět nezklamal

10.06.2013 4 z 5

Andělé Andělé Stella Blómkvist

Takové pohodové počteníčko. Pro mě lepší kniha než je hodnocení zde na databázi knih. Co mi dělalo problém byla islandská jmena. Souhlasím s níže uvedenými komentáři ohledně mladé advokátky Stelly, která mi též moc neseděla.

04.10.2016 4 z 5

Finské pouto Finské pouto Pekka Hiltunen

Tak prvních sto stran to bylo teda prokousávání, až jsem si říkal, že knihu odložím. Pak se kniha začala zajímavě vyvíjet a dá se říct, že to bylo dobré čtení. Nic strhujícího, ale zajímavý příběh dvou finských žen žijících v Londýně, které řeší společně dvě dějové linie psychologického thrilleru. Jednu hvězdičku ubírám za výjimečnou schopnost Mari číst lidi. To se mi zdálo dost přehnané. Jinak knihu doporučuji a já určitě sáhnu po druhém dílu Černé ticho.

21.06.2016 4 z 5

Město policajtů Město policajtů Karin Slaughter

Tak asi nejslabší kniha od této autorky. Nový nástup u policie v Atlantě mi přišel jako nástup do tvrdého kriminálu.

14.01.2016 3 z 5

Lev Lev Nelson DeMille

Tak takové pohodové srozumitelné počtení. Občas vtipné hlášky sympatického hlavního hrdiny Johna. A ten závěr souhlasím s komentářem miloslava , bída bída.

21.12.2015 4 z 5