Vražda s vůní mandlí přehled

Vražda s vůní mandlí https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155729/bmid_vrazda-s-vuni-mandli-T0r-155729.jpg 3 329 329

Martin Molin, kolega Patrika Hedströma z Fjällbacky, samostatně vyšetřuje svou první vraždu Vražda s vůní mandlí připomíná svou atmosférou detektivky Agathy Christie. Policista Martin Molin se nechá přesvědčit, aby přijel za svou přítelkyní Lisette na rodinné setkání na ostrově Valö. Vzápětí po jeho příjezdu se rozpoutá sněhová bouře, která přeruší spojení s pevninou. Když je během večeře zavražděn patriarcha rodu, bohatý dědeček Ruben, změní se zdánlivá rodinná idyla v noční můru. Všem je totiž jasné, že vrahem musí být jeden z nich. A dědečkovy peníze potřebovali všichni…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Snöstorm och mandeldoft , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda s vůní mandlí. Přihlašte se a napište ho.

ninano
27.10.2023 5 z 5

Skvělá detektivka ve stylu Agathy Christie od této severské autorky. Přiznám se, že nerozumím tomu nízkému hodnocení, které zde kniha má.

princesse
15.03.2023 3 z 5

Na sérii Eriky a Patrika to samozřejmě nemá ... Ze začátku jsem si připadala opravdu jako v jednom z dílů Hercula Poirota a na konci opět. Taková povídka na odpoledne.

Makůvka
30.07.2022 4 z 5

Mě se to líbilo. Mám od autorky přečtené skoro všechny knížky a vím, že některé jsou lepší než tato, ale já přesto byla moc spokojená. Byla to taková příjemná krimijednohubka na víkend a jelikož jsem i velký fanoušek Agathy Christie, tak jsem byla i příjemně potěšena stylem vyšetřování.

Knižní novinky (25. - 31. 7.)

20.07.2013

Kniha Vražda s vůní mandlí v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x