Stanas513 Stanas513 komentáře u knih

Everest Everest Robert Birkby

Zajímavé čtení, nikdy jsem necítila potřebu šplhat do závratných výšek, ale je vidět, že spoustu lidí to láká. Ráda se podívám i na takový dobře zpracovaný film. Tento životopis je krásně zpracovaný a dobře se čte. Do "Výzvy 2022" se hodí určitě.

10.01.2022 4 z 5

Jack a Jill Jack a Jill James Patterson

Dobře vymyšlený příběh, hrůza mě jímá, kdyby to mohla být pravda...

24.12.2021 5 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

Takové neučesané vzpomínky na dětství a mládí by mohl mít kdekdo. V mnoha věcech mám i já podobnou zkušenost. Ale psát o tom asi nebudu :-)

12.12.2021 3 z 5

Keltské impérium Keltské impérium Clive Cussler

Trochu jsem čekala, kdy se začne mluvit o Keltech, ale moc toho tam nebylo. V každém případě opět hezké a čtivé dobrodružství.

22.10.2021 4 z 5

Síň slávy mistrů fantasy Síň slávy mistrů fantasy Robert Silverberg

Mám ráda antologie povídek, dobře se mi to čte a v neposlední řadě si můžu udělat obrázek o spisovatelích a dál vyhledávat jejich díla. Některé povídky jsem četla už dávno a dodnes si je pamatuji. Běhá mi mráz po zádech z povídky Raye Bradburyho "Malý vrah".

12.10.2021 5 z 5

Čtrnáctá kolonie Čtrnáctá kolonie Steve Berry

Opět zajímavé čtení, které se trochu dotýká minulosti a způsobu práce tajné služby.

05.10.2021 4 z 5

Žijte v hojnosti - Proč stačí být takoví, jací jste Žijte v hojnosti - Proč stačí být takoví, jací jste Belinda Grace

Osobnostní vývoj člověka nezáleží na movitých věcech, ale na vnitřním hodnocení sama sebe.

19.09.2021 3 z 5

Zkáza Zkáza Michael Palmer

Aktuální téma, určitě se mi četlo velice dobře.

15.09.2021 5 z 5

Faraonovo tajemství Faraonovo tajemství Clive Cussler

Krásné dobrodružství, líbí se mi styl psaní, vidím to před sebou jako ve filmu...

01.09.2021 5 z 5

Zuřivý tajfun Zuřivý tajfun Clive Cussler

Akce a napětí, prostě hezké počtení. I když čtu spíš thrillery, dobrodružství tohoto typu se mi také líbí.

25.08.2021 5 z 5

Městečko Resolution Městečko Resolution Robert B. Parker

Opět přečteno jedním dechem a s úsměvem na rtech. Moc se mi to líbilo a mrzí mě, že už pan Parker nic podobného nenapsal...

15.08.2021 5 z 5

Sucho Sucho John Creasey

Svět bez vody si neumím představit. Navíc mám ne zrovna dobrou vlastnost do všeho se hrozně vžít a také začínám mít strach. A co ještě, a to je fakt - sousedi začali právě dnes kopat studnu!!! :-)

03.08.2021 3 z 5

Kamarádi zvířátka Kamarádi zvířátka Jiří Žáček

Knížku jsme koupili pro dvouletou vnučku a myslím, že se jí bude líbit. Zvířátka jsou jako živá a říkanky jsou hezké.

31.07.2021 5 z 5

Vražedné podezření Vražedné podezření Robert B. Parker

Knihy Roberta Parkera prostě miluju. Jeho postavy mají zvláštní styl humoru, u kterého se vždy neskutečně pobavím. Knihu jsem přečetla téměř jedním dechem a určitě doporučuji milovníkům detektivních příběhů.

28.07.2021 5 z 5

Kyberšpion Kyberšpion David Ignatius

Celkem dobré čtení, klasický boj zemí o to, kdo bude první a lepší v kvantové technologii.

02.07.2021 4 z 5

V přímém ohrožení V přímém ohrožení Ken McClure (p)

Ken McClure je prostě můj TOP spisovatel. A navíc docela aktuální téma...

07.06.2021 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Myslím, že tento díl ve mě zanechal mnohem víc očekávání dílu třetího. Určitě tady bylo mnohem více dějů, do kterých Nimbus vůbec nemohl mluvit. Sám nad sebou se zamýšlí a já už jsem zvědavá, jak to všechno dopadne...

21.05.2021 5 z 5

Nástrahy kliniky Nástrahy kliniky Gary Birken

Že bych našla dalšího oblíbeného autora? Romány z lékařského prostředí mě prostě baví.

07.05.2021 5 z 5

Vy jste placebo Vy jste placebo Joe Dispenza

Četba určitě dost náročná, vyžaduje hodně přemýšlení. Zkusím se podle ní řídit.

03.05.2021 5 z 5

John Sinclair - Na stopě hrůzy: Nevěsta vampýrů John Sinclair - Na stopě hrůzy: Nevěsta vampýrů Jason Dark (p)

Při čtení tohoto žánru se mi dobře usíná :-)

26.04.2021 4 z 5