Stanas513 Stanas513 komentáře u knih

Dcery pekla Dcery pekla Jason Dark (p)

Malinko hrůzostrašné čtení na dobrou noc :-) Beru to opravdu jako úsměvný horůrek.

17.04.2021 4 z 5

Hřbitov upírů Hřbitov upírů Helmut Rellergerd

Zábavné čtení.

15.04.2021 4 z 5

Křik démona Křik démona Helmut Rellergerd

Oddechové čtení na dobrou noc :-)

14.04.2021 4 z 5

Doktor Satanos Doktor Satanos Helmut Rellergerd

I když trochu děsivé, přesto čtivé.

08.04.2021 4 z 5

Telefon do záhrobí Telefon do záhrobí Helmut Rellergerd

Jak už jsem předeslala, dobré čtení před spaním :-)

01.04.2021 4 z 5

Náboj Náboj Brendon Burchard

Motivační kniha k obnovení nadšení životem.

19.02.2021 4 z 5

Zápisky mladého lékaře Zápisky mladého lékaře Michail Bulgakov

Zajímavě podané téma z lékařského prostředí a navíc na ruském venkově. Nevadí mi číst ruské autory, mají zvláštní styl psaní a Bulgakov tuto knížečku napsal docela čtivě.

20.01.2021 4 z 5

Hrobka Hrobka F. Paul Wilson (p)

Právě jsem dočetla hezký hororový příběh, kde vystupují i nadpřirozené bytosti - tzv. rákšové. (číst jsem začala vloni, ale to snad nevadí, když to dám do letošní Výzvy) Od Wilsona jsem už dlouho nic nečetla a tento příběh se mi bude dlouho v myšlenkách vracet.

08.01.2021 5 z 5

Otazníky nad hroby Otazníky nad hroby Ludvík Souček

Tak jsem právě horko těžko dočetla knihu, kterou jsem mohla použít do Výzvy 2021. Dříve mě takovéhle věci bavily, ale poslední dobou mám raději thrillery a romány, které mají děj. Konspirační teorie jsou zajímavé a nutí k zamyšlení, ale není jednoznačně dáno, co je skutečnost a co otevřená otázka.

21.12.2020 3 z 5

Dějiny - Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost Dějiny - Velký obrazový průvodce historií lidstva od úsvitu lidské civilizace po současnost kolektiv autorů

Opakování dějepisu teď už z jiného pohledu než v šedesátých a sedmdesátých letech. Určitě je zde víc pravdy. Jenom je škoda, jak už se zmínila čtenářka přede mnou, že je tam dost pravopisných chyb.

29.11.2020 4 z 5

Nekonečná síla Nekonečná síla Anthony Robbins

Výborné čtení pro osobní rozvoj. Spousta návodů, jak získat sebedůvěru a to, co v životě chceme.

11.11.2020 4 z 5

Špatná láska Špatná láska Jonathan Kellerman

Jako všechny Kellermanovy knihy, i tato se mi moc líbila. Děj měl spád, trošku zamotaný, ale dobře se mi to četlo.

16.10.2020 5 z 5

Ztracený řád Ztracený řád Steve Berry

Opět krásné dobrodružství s Cottonem. Knihy Steva Berryho mě baví už proto, že je na konci vysvětlena celá škála historických událostí. Jen ten poklad - samozřejmě pro čtenáře je to přitažlivé téma, ale tak si tak někdy říkám, kdyby skutečně existovaly všechny ty knižně zakopané poklady, museli bychom všichni chodit ve zlatě...

05.10.2020 5 z 5

Krevní test Krevní test Jonathan Kellerman

Nikdy mě nepřestane překvapovat nesmyslné chování některých rádoby inteligentních lidí. Sex a drogy dokáží přivést tyto "úchyly" až k vraždě. I když je tento příběh jenom fikce (alespoň doufám), jak hluboko na dno musí člověk klesnout, aby už nedokázal ovládat sám sebe?

24.06.2020 5 z 5

Abarat Abarat Clive Barker

Abarat mám stažený ve formátu e-knihy a to sice všechny tři díly. Chtěla jsem si to přečíst, protože to napsal můj oblíbený autor. Opět je to fantasy, u kterého se dobře usíná, ale nevím, kdy budu pokračovat v četbě dalšího dílu. Moc mě to neoslovilo.

10.06.2020 3 z 5

Egypťanky - Pomsta Amonova Egypťanky - Pomsta Amonova Jocelyne Godard

Krásná knížka, škoda, že celý soubor má tak nějak otevřený konec. Určitě by si Egypťanky zasluhovaly další pokračování.

07.06.2020 5 z 5

Jistou cestou ke skvělosti Jistou cestou ke skvělosti Wallace Wattles

Víceméně pro věřící.

21.05.2020 3 z 5

Ve stínu sfingy Ve stínu sfingy James Rollins (p)

Opět čtení pro - náctileté, ale i to mě baví.

19.05.2020 5 z 5

Kniha vražd Kniha vražd Jonathan Kellerman

Kellermanovy knihy se mi líbily snad zatím všechny. Příběh má spád, je napínavý i když se jedná o vyřešení dvacet let staré vraždy.

06.05.2020 5 z 5

Hrobka královny ze Sáby Hrobka královny ze Sáby Jason Dark (p)

Hezké čtení pod polštář. Odpočinková četba.

30.04.2020 5 z 5