tatafa tatafa komentáře u knih

Láska ke koním Láska ke koním Bonnie Bryant

Krásný, vtipný a zároveň i napínavý příběh o přátelství, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Kamarádky Kamarádky Bonnie Bryant

07.01.2017 4 z 5

Krev není voda Krev není voda Lauren Brooke (p)

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

07.01.2017 4 z 5

Nejistá budoucnost Nejistá budoucnost Lauren Brooke (p)

07.01.2017 4 z 5

Další šance Další šance Lauren Brooke (p)

07.01.2017 4 z 5

Cesta za svobodou Cesta za svobodou Lauren Brooke (p)

07.01.2017 4 z 5

Návrat domů Návrat domů Lauren Brooke (p)

Čtyřnohý zachránce Čtyřnohý zachránce Julia Boehme

Krásná a vtipná knížka. Vřele doporučuji!!!

Nejchytřejší poník na světě Nejchytřejší poník na světě Julia Boehme

Krásná a vtipná knížka. Vřele doporučuji!!!

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Krásná, romantická a odpočinková série, se zajímavým námětem. Mohu doporučit.

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Krásná, romantická a odpočinková série, se zajímavým námětem. Mohu doporučit.

Chrám Matky božej v Paríži Chrám Matky božej v Paríži Victor Hugo

Tato kniha mne, na rozdíl od většiny povinné četby, kterou jsem přečetla, naprosto ničím nezaujala. Mimo jiné se mi velice špatně četla a děj byl poměrně zdlouhavý. Na druhou stranu má však kniha poměrně zajímavý, chytlavý a dojímavý příběh.

07.01.2017 2 z 5

krásný námět a na klasiku poměrně čtivé, ba dokonce vtipné. Vřele všem doporučuji!

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

krásná kniha plná zajímavých příběhů, bohužel napsaná velice specifickým stylem, který se mi velice špatně četl a tím pádem mne kniha ani příliš nezaujala (oproti seriálu). Nicméně docela příjemná kniha v povinné četbě.

07.01.2017 4 z 5

Úchvatná knížka od jedinečného autora, zároveň však také jediná knížka, ze které se mi po přečtení úvodu a závěru udělalo natolik špatně, že jsem knihu nebyla schopna přečíst. A vlastně díky ní ani nejsem schopna knihy s podobnou tematikou číst. Což by měla být pro autora vlastně velká pochvala, protože jen málo lidí dokáže takto realisticky a surově popsat problematiku holocaustu.

07.01.2017 2 z 5

Můžeš-li udělat radost, musíš Můžeš-li udělat radost, musíš Jiří Stránský

Velmi zajímavý rozhovor s ještě zajímavější osobností, kéž by bylo více takových lidí, jako je pan Stránský

Útočiště Útočiště Corrie ten Boom

Velice čtivá, krásná a zároveň smutná kniha od které se nelze odtrhnout. Myslím, že velikou cenu a čtivost knížce dodává obrovská víra k Bohu hlavní hrdinky, která je mnohdy téměř neuvěřitelná. Moc mi pomohla ve víře k Bohu. Vřele všem doporučuji!!!

Andulka. Papoušek vlnkovaný Andulka. Papoušek vlnkovaný Annette Wolter

Velice pěkně a jednoduše napsaná kniha, kterou pochopí i děti. Vřele doporučuji.

Dějiny knihoven a knihovnictví Dějiny knihoven a knihovnictví Pravoslav Kneidl

Velice zajímavá kniha, které rozhodně neuteče žádný student knihovnictví ani informační vědy. Za hlavní klad považuji, že je na naučnou/vědeckou knihu napsaná velice čtivě a poutavě. Vřele doporučuji!

Informace, komunikace a myšlení Informace, komunikace a myšlení Jiří Cejpek