tatafa tatafa komentáře u knih

Osada mladých snů Osada mladých snů Vilém Neubauer

Krásná a velice čtivá knížka. Sladce romantický příběh popisující dobu první republiky, při jejím čtení jsem zatoužila se do této, byť složité doby, kdy tramping teprve začínal, podívat Mohu jen doporučit!

Maturitní lásky Maturitní lásky Karel Štorkán

Krásná a velice čtivá knížka. Mohu jen doporučit!

Holky z akády Holky z akády Karel Štorkán

Krásná a velice čtivá knížka s poměrně netradiční dějovou zápletkou. Mohu jen doporučit!

Jako Romeo a Julie Jako Romeo a Julie Irena Brandejsová

Krásná a velice čtivá knížka. Mohu jen doporučit!

Jak se nechystat k maturitě Jak se nechystat k maturitě Cameron Dokey

Já, Klára a spousta průšvihů Já, Klára a spousta průšvihů Jitka Komendová

Četnické humoresky 1 Četnické humoresky 1 Jan Cézar

Krásná, napínavá a poměrně dobře čtivá série. Jediné, co mi v knížkách chybělo, bylo trochu humoru, který se vyskytoval ve stejnojmenném seriálu.

Četnické humoresky Četnické humoresky Jan Cézar

Trosečníci řek Trosečníci řek * antologie

Knížka plná zajímavých i méně zajímavých, čtivých i méně čtivých povídek. Nicméně jsem horlivou fanynkou této soutěže, protože je pro mne důkazem, že vodáctví stále žije. A to nejen moderní způsob, který je hojně vidět na řekách, ale i vodáctví, o kterém psal Z. Šmíd v dobách minulých. Jen tak dál a velice vřele všem tuto knížku doporučuji!!

Říční polobozi Říční polobozi * antologie

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Tato knížka mne opravdu nijak nezaujala a ani si nejsem jistá, že jsem ji dočetla, což se mi moc často u knížek nestává

07.01.2017 2 z 5

Ta holka má nos na průšvihy Ta holka má nos na průšvihy Věra Řeháčková

Zajímavá a čtivá knížka, bohužel na rozdíl od ostatních knížek autorky mne příliš nezaujala.

Ten frajer bude můj Ten frajer bude můj Věra Řeháčková

Tereza, terč pomsty Tereza, terč pomsty Věra Řeháčková

Lucky Luk 1. + 2. díl Lucky Luk 1. + 2. díl Lenka Lanczová

Zajímavá a poměrně i čtivě napsaná knížka, nicméně mne ničím příliš neoslovila.

07.01.2017 3 z 5

O hajném Robátkovi (leporelo) O hajném Robátkovi (leporelo) Václav Čtvrtek (p)

Krásná a velmi čtivá knížka, která chytne za srdce stejně, jako stejnojmenný večerníček. Další z knížek, na kterých jsem vyrostla, a které byly doslova všudy přítomné (knížka, večerníček a navíc i CD nahrávky). Vřele všem doporučuji!!

07.01.2017 5 z 5

Maková panenka a motýl Emanuel Maková panenka a motýl Emanuel Václav Čtvrtek (p)

07.01.2017 5 z 5

Maková panenka Maková panenka Václav Čtvrtek (p)

Hraběnky Hraběnky Ivo Pelant

Zajímavá a čtivá kniha, která mne na rozdíl od ostatních autorových knih příliš nezaujala.

Hop nebo trop Hop nebo trop Eva Pelantová

Krásná a velice čtivá kniha. Zcela vyjimečně nemohu říci, jestli je lepší knížka nebo film, protože obě verze příběhů mají své velké kouzlo. Ideální pro víkendový odpočinek.