tatafa tatafa komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Velice krásná, čtivá a zajímavá knížka, která osloví čtenáře každého věku. Vřele doporučuji!

07.01.2017 5 z 5

Pohádky z mechu a kapradí Pohádky z mechu a kapradí Václav Čtvrtek (p)

Krásná a velmi čtivá knížka, která chytne za srdce stejně, jako stejnojmenný večerníček. Další z knížek, na kterých jsem vyrostla, a které byly doslova všudy přítomné (knížka, večerníček a navíc i CD nahrávky). Vřele všem doporučuji!!

07.01.2017 5 z 5

Křemílek a Vochomůrka Křemílek a Vochomůrka Václav Čtvrtek (p)

07.01.2017 5 z 5

Česká literatura od počátků k dnešku Česká literatura od počátků k dnešku Jan Lehár

Velice zajímavě a přehledně napsaná kniha. Vřele doporučuji nejen studentů VŠ, ale také studentů na středních školách, kteří si chtějí udělat kvalitní rozbor povinné literatury.

Tanec v srdci Tanec v srdci Petra Martišková

Nádherná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Na romantickou knížku má velice zajímavý děj s neobvyklou gradací. Rozhodně patří mezi srdcové knížky. Mohu jen doporučit!

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Nádherná knížka, která mne doprovází od útlého dětství a stále se k ní velice ráda vracím. Škoda, že postupem času člověku odchází ta krásná naivita a lehkost věci změnit, kterou nalézáme v této knížce.

Tajemné pozadí Žanetina života Tajemné pozadí Žanetina života Věra Řeháčková

Pětka povedených pacientů Pětka povedených pacientů Věra Řeháčková

Zlatka nezbednice Zlatka nezbednice Věra Řeháčková

Povídky Povídky Miloslav Šimek

Nádherná kniha s velice neobvyklým, ale o to krásnějším humorem, nad kterým je nutné se zamyslet. A zároveň kniha, která si dokáže jemně, ale o to zajímavěji hrát s češtinou a možnostmi našeho jazyka. Mohu jen doporučit.

07.01.2017 5 z 5

Jana a Dana aneb Uličnice k pohledání Jana a Dana aneb Uličnice k pohledání Věra Řeháčková

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Krásná knížka, která navíc zachovává a přenáší stejnou pohodu, jako film, což se jen tak nevidí. Klobouk dolů před autorkou.

07.01.2017 5 z 5

Jak dostat tatínka do polepšovny Jak dostat tatínka do polepšovny Marie Poledňáková

Variace na lásku Variace na lásku Radka Zadinová

Krásná knížka napsaná velmi čtivým stylem, jen málo dívčích románů jde to takto vyhrocených situací a emocí. Je to příjemná změna, mohu jen doporučit.

Šeptání v dešti Šeptání v dešti Radka Zadinová

Předehra Předehra Radka Zadinová

Zajímavá knížka napsaná velmi čtivým stylem, jen málo dívčích románů jde to takto vyhrocených situací a emocí. Je to příjemná změna, mohu jen doporučit.

07.01.2017 3 z 5

Dívka bez minulosti Dívka bez minulosti Radka Zadinová