Tesset Tesset komentáře u knih

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

Některé pasáže super, některé pro mě nezáživné. Ale jsem zvědavá, jak to celé dopadne a doufám, že se všechno dozvíme.

09.07.2017 3 z 5

Chrany Chrany Peter V. Brett

Úroveň stejná jako Brettovy romány. První dvě povídky celkem nic moc, hlavně ta druhá, ale příběh o Trnkovi se mi moc líbil a snad o něm něco bude i v dalších dílech.

01.07.2017 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

No tak kromě posledního měsíce vždycky pozná takové lidi, s kterými je hned nejlepší kamarádka na celý život - to už je trochu ohrané. Už mi i celkem šlo na nervy to neustálé vypočítávání, co s kým prožila a jak ji to změnilo život. A i ten slovník mi teď moc neseděl, řekla bych, že první díl byl lepší a bavil mě o dost více.

29.06.2017 3 z 5

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

Celkem solidní masakr. Nemůžu se dočkat, jak autor tuhle sérii ukončí. Fakt paráda.

27.06.2017 4 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Musím hodnotit stejně jako první díl, protože šlo v podstatě o jedno a to samé. Sice jsem se u toho taky bavila, ale nekonalo se žádné překvapení.

25.06.2017 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Naprosto báječná oddechovka. Skvěle jsem se při čtení bavila.

22.06.2017 3 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Poslední díl taky super. Od podobných knížek nečekám nic jiného než pobavení a odreagování, což celá série splnila. Musím říct, že rozhodně patří mezi ty lepší.

19.06.2017 3 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tak tenhle díl mi přišel zatím nejlepší, uvidíme, jaký bude ten poslední.

18.06.2017 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Podobný styl jako jednička, i když hlavní postavy mi přišly o něco sympatičtější. Dialogy rozhodně vtipnější, ale někdy už mi to přišlo až moc. Každopádně skvělá odechovka.

17.06.2017 3 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Žádné terno, ale dobře se četla a pobavila. Akorát David mi občas přišel jako uplakánek.

15.06.2017 3 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Tak nevím, jak tuto knihu hodnotit. Příběh mi přišel velmi zajímavý i postavy jsem si oblíbila, ale stejně jsem to četla skoro měsíc. Přečtu další díly a uvidím.

26.05.2017

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Tak ani poslední díl tuhle sérii nevylepšil. Škoda, kdyby si autorka trošku pohrála s dějem, mohlo to za něco stát.

10.05.2017 1 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Řekla bych, že o kapánek lepší než jednička, ale i tak nic moc. Zápletka se mi zdála zajímavější a i postavy přijatelnější. Každopádně nemyslím, že bych to někdy četla znova.

06.05.2017 1 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Pro mě strašně nesympatické postavy, děj nic moc, dialogy nic moc - to bych ještě u takové knihy čekala, ale alespoň ty erotické scény měly stát za to a - nic moc. Navíc ještě to natahování na začátku a rychlá smršť na konci - no nevím.

06.05.2017 1 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Tak za všechny čtyři díly musím říct, že je to naprosto super. Sympatické postavy, zajímavý děj, humor a plno dalšího - co víc si u knížky přát. Jen doufám, že se budou překládat další díly, protože tahle série je fakt pecka.

22.04.2017 4 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Jak už tady bylo zmíněno, tak příběh, hlavně ze začátku, připomínal Vesnici. V podstatě za celou dobu se toho moc nestalo, příběh a postavy se nijak extra nevyvíjely, navíc ani jedna postava mi nebyla sympatická. Tak trochu jsem fandila Stockhamovi, aby se s Em vzali a pomalu otevřeli pevnost světu. Tohle už každopádně nikdy číst nebudu a další díly asi taky nepřečtu.

14.04.2017 1 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Pěkná knížka, ale přišla mi trochu roztahaná. Příběh moc rychle neodsýpal, ale nápad skvělý a těším se na další díl, kde by se to mohlo více rozjet a dát nám více informací.

10.04.2017 3 z 5

Hořkosladký život Hořkosladký život Lauren Conrad

Zhruba na stejné úrovni jako druhý díl. Žádné překvapení, žádná zvláštní zápletky. Opět jedinou zajímavou postavou a záchranou pro celou knihu byla Scarlett. Myslím, že znovu už tuhle sérii číst nebudu.

11.03.2017 2 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Lauren Conrad

Druhý díl už byl o něco čtivější, ale stejně hloupost a naivitu Jane asi nepochopím, tak nesympatická ble. Celou knihu opět zachránila jen Scarlett.

06.03.2017 1 z 5

L. A. Candy L. A. Candy Lauren Conrad

Kniha mi nepřišla nic moc. Málo čtivá, žádná pořádná zápletka, nic. Postavy taky nijak extra - nejvíc mi na nervy šla naivní Jane. Jediný, kdo celý příběh zachránil, byla Scarlett, jen kvůli ní přečtu další díly.

05.03.2017 1 z 5