trynitrix trynitrix komentáře u knih

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Kniha se mi líbila moc lehce naspaná příběh tak do 3/4 šel měla jsem to přečtené za 3dny.Teda až na některé postavy hlavní hrdinka a Lucien byli ok ale její bratr Jon? jemu bylo kolem 30? mno nevím přišlo mi že se chová jak puberták :-D a Alarick to byl psychouš :-D ten tam snad ani nemusel být i když má hlavní slovo pak na závěr.Jo a ještě k tomu závěru ještě bych pochopila upír- netopýr ale drak to trošku spisovatelka přepískla mno jinak příběh mi nějak nevadil bylo to pěkné čtivé a jsem zvědavá na další díl.

15.02.2012 4 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Ze začátku jsem nebyla schopná se orientovat ve jménech kdo je kdo a pak se to rozjelo moc pěkný příběh tady mě kniha donutila některé věci si vyhledat hlavně francouzská jídla. Tady by se mi i líbil příběh po.

26.06.2024 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Trochu slabší u většiny knih jsem měla pocit jako když jsem tam s hrdinkou a měla chuť si vyhledávat různé věci z knihy ale tady? Tady ne příběh na odreagování.

23.05.2024 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Klasika od Zapaty teda tato trochu slabší než předchozí ale docela jsem se bavila i když ten jejich vztah byl viditelný ale prostě si to nepřipouštěli nechápu ale asi to bylo aby nás napínaly jak to celé to turné dopadne :-D

27.07.2022 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Byla jsem zvědavá jak to s Giou dopadne docela předvídatelné ale lehké oddychové čtení.

03.02.2021 3 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Toto byla jedna z těch slabších začátek super ale pak už jen to samé omílání.

06.03.2019 3 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Na Rehva jsem byla asi nejvíc zvědavá jak to sním dopadne a jeho příběh se mi líbil :-) a Ehlena dobrotivé srdce  ,každou chvílí jsem čekala kdy se zas co po s.... :-D a nakonec to dopadlo jak do dopadlo uvidíme jak se to bude vyvíjet dále. Jen ten Lash mi strašně lezl na nervy nejradši jeho pasáže jsem chtěla přeskakovat :-D John mě docela mrzel jak se začal chovat ale to uvidíme v dalším dílu ten už je jeho na nej jsem taky mooooc zvědavá.

05.09.2018 4 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Super příběh tady by mi snad ani nevadilo kdyby Vishousu a Butch byly geyové ty dva společně mě prostě baví :-D Ale přeci jsou to samci tak musí mít ženštinu :-D neva i tak to bylo povedené a hlavně napínavé. Dám pause a vrhnu se pak na daší díl.

12.07.2018 5 z 5

Hořké sousto Hořké sousto Chloe Neill

Super, další Merit příběh za sebou :-) Merit skvělá jako vždy a dokonce už se změnil Ethan je z něho docela vtipálek a kupodivu romantik, ne jak v předchozích dílech to mě vytáčel že by mi nebylo ani líto že umřel :-D A co se týká příběhu přišlo mi to trochu zdlouhavý na vyřešení a pojitu věci kde se to rozlouskne "překvapivě z ničeho nic jen tak" na konci a šup hnedle máme další pokračování a co víc si přát bude to asi taky tak napínavé :-D

29.04.2018 4 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Úžasný závěr ságy a vysvětlení různých příběhu jak se všichni potkaly se svým osudem než začal náš příběh dále, asi všechny přišly vhod až tedy na příběh o Star mi přišel mimo mísu. A závěrečná kapitola famózní závěr dokonalého příběhu všech :-) Žily šťastně až na věky :-D

04.04.2018 5 z 5

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Bylo dobré začít už od Modrého pramene člověk si na ledacos pak rozpomene co bylo v jedničce a jak co souvisí. Mira byla super ďáblice jedna a kdo by neodolal Grantovi to jejich hašteření až chvílemi mi to lezlo tedy na nervy ale co moc pěkný příběh divoké romantiky a hodně akčních věcí co víc si přát a teď jsem zvědavá na Tasimin :-)

03.03.2018 4 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Příběh Levany byl úžasný i když z něho šla husina, asi nebýt její sestry tak asi taková není, vždy někdo nebo něco za něčím stojí a pak se to vyvíjí. Nejvíce mi bylo líto Evreta i když ho milovala přes všechno nezasloužil si to.

12.02.2018 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Příběh Zsadista byl hodně temný chvílema i děsivý. Ale já si to užila :-) bylo to napínavé :-D

07.02.2018 4 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Druhý díl určitě mě chytil co se týká příběhu daleko víc než první tam jsem jen koulela očima co lidi mají na této serii a dvojku si přečetla po hodně dlouhé pauze a už jsem v tom nadchlo mě to :-D tak musím hned další jaký bude pokračování.

22.01.2018 4 z 5

Mno asi jsem taky měla velké očekávání neříkám že kniha byla špatná to ne tak 50na 50 nenadchla ani neurazila. Chvílemi mi přišlo když bylo nějaký vyprávění zajímavé tak to přešlo do znuděného až nezajímavého příběhu který mi pak přišel úplně mimo místu. A z natáčení Gilmorek dobrý jen bych asi toho čekala víc a dala jsem se tedy na seriál Família aspoň :-D to jsem neviděla :-D

19.01.2018 3 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Pokračování naprosto úžasné po celou dobu děje zápletka a napětí jak to vše dopadne :-D Cress a Thonovi fandím :-D musím hned na další díl Winter.

12.12.2017 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Super pokračování i když s novou hrdinkou Scarlet tak se i tak vyvíjí příběh i s Cider, kapitoly se prolínají takže za mě dobrý od každého kousek a závěr famózní takže šupky na další díl.

28.11.2017 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tak toto byla už trochu jiná - jak detektivka nebylo to špatné docela i napínavé takže dobrý závěr. :-)

14.10.2017 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tak příběh byl masakr po dočtení jsem musela hned vidět film, teda kniha určitě lepší než film, ten vzal jen to hlavní a různé souvislosti chyběly ale i tak to vidět bylo fuj :-D

01.09.2017 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Na to že to byl závěr mě to nějak nenadchlo prostě na Bastarda nemá žádná :-D Klidné pohodové počtení :-)

22.07.2017 4 z 5