Vinice ve Francii přehled

Vinice ve Francii https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518068/bmid_vinice-ve-francii-65689c0625169.jpg 4 604 604

Vychutnejte si pravé šampaňské a máslové croissanty podávané s proslulým francouzským šarmem Hattie má zlomené srdce a cítí se mizerně. Když se jí naskytne příležitost pracovat dva měsíce na krásném sídle v oblasti Champagne, neváhá ani vteřinu a koupí letenky rychleji, než vyletí zátka z lahve šampaňského. Příprava velkolepého obřadu její sestřenice Gabby pro ni představuje šanci vypracovat se z pouhé asistentky na vyhledávanou organizátorku svateb. Proto se rozhodne zapomenout na trable s láskou a napnout všechny síly k uspořádání pohádkového dne. Nepočítala ovšem s jednou maličkostí… S úžasným Lucem, který neustále rozptyluje její pozornost. Podnikají spolu výlety po okolí, navštěvují místní trhy s delikatesami a užívají si pikniky mezi řádky vinné révy. Možná za to můžou bublinky, možná Lucovo kouzlo, ale Hattie začne přemýšlet, jestli jde jen o chvilkové poblouznění, nebo snad o něco víc.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The French Chateau Dream , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vinice ve Francii. Přihlašte se a napište ho.

katerina3368
předevčírem 2 z 5

Přidávám se také bohužel ke zklamaným čtenářům. Kdybych neposlouchala jako audioknihu, tak to snad ani nedočtu. Ano očekávám romantiku bez složitého děje ale co mi opravdu vadí, když dej nedává absolutně smysl a chování postav také ne. Určitě si každá svatební koordinátorka může dovolit plánovat jednu svatbu 2 měsíce, když se ve finále ani neuskuteční. Reakce postav nepůsobily vůbec reálným dojmem, chvílemi to vypadalo, že se asi všichni navštěvují meditační kruh a jsou totálně vyzenovaní, pak to zase přešlo do druhého extrému. Charaktery jednotlivých postav raději ani nekomentují, protože to by bylo rovněž na dlouho. Od Romantických útěku, raději utíkám.

MGott
23.05.2024 2 z 5

Zklamání. Francie, vinice, jídlo, prostředí zámku. Z toho se dalo vytěžit mnohem více. Přijde mi to odbyté na první dobrou.

Hana62
16.05.2024 3 z 5

Jako vždy, dopředu víš přibližně děj, a hlavně závěr. Nic nepřekvapí, ale to čtenář očekává.

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

19.01.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (49. týden)

20.12.2023

Žebříček 10 nejčtenějších knih (prosinec)

15.12.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Vinice ve Francii v seznamech

v Právě čtených29x