Veritty_Off Veritty_Off komentáře u knih

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Asi budu trochu vybočovat z řady ale mě kniha vůbec nezaujala. Už od začátku jsem se nudila, několikrát jsem měla chuť knihu odložit...nápad to byl sice dobrej ale napsané to mohlo být líp :)

24.05.2015 1 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Myslela jsem jak to bude další romantická knížka která má stejný scénář jako všechny ostatní knížky stejnýho žánru. Asi do půlky to tak vypadalo a pak...no nechci tady psát nějaký spoilery ale pak to bylo naprosto nepředvídatelný a krásný takže se nakonec z jednoho romantickýho příběhu stalo dost slušný oddechový čtení.

24.05.2015 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Podle mého názoru asi nejlepší knížka Johna Greena! Aljaška je pro mne dokonce lepší než tolik ,slavné' Hvězdy. Strašně se mi líbí prostředí školy kde se kniha odehrává, líbí se mi snad každá postava-protože Aljašku Youngovou si nelze nezamilovat :D a vůbec celý děj je strašně krásný. Na rozdíl od Hvězd, je to akčnější, dobrodružnější a řekla bych i maličko detektivní. Určitě doporučuju přečíst!

24.05.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knížku jsem si přečetla až rok po vydání, před tím jsem nechápala proč je kolem toho takový rozruch, tak jsem si ji ze zvědavosti přečetla. Já nejsem na úplně dojemný romantický knížky ale tahle mě chytla hned na začátku. Nemůžu říct že je to úžasná knížka ale ani není ničím špatná a John Green má neuvěřitelně krásný styl psaní!

24.05.2015 3 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Knížka vážně stojí za to, strašně se mi líbila celá serie. Místy mi teda dost připomínala Hunger Games nebo Divergenci, ale mělo to svoje kouzlo :)) určitě doporučuju přečíst!

24.05.2015 4 z 5