vorenus vorenus komentáře u knih

Lidi jsou idioti a já to můžu dokázat Lidi jsou idioti a já to můžu dokázat Larry Winget

Svižně napsaná kniha.Ze začátku je napsaná s humorem a určitě si v ní každý najde situaci ze svého života.Posléze autor přidává své postřehy a rady, jak lépe šetřit nebo zlepšit práci nebo celkový pohled na žití.Prostě pohodové i poučné čtení!

04.02.2015 4 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Jak už tu bylo zmíněno, tak začátek se opravdu pomalu rozjíždí, ale potom ta jízda stojí za to.I když vyloženě kladného hrdinu by tu člověk asi hledal marně.

28.11.2014 4 z 5

Noční směna (20 povídek) Noční směna (20 povídek) Stephen King

I když je tam pár kousků slabších, tak ten zbytek to dostatečně vynahradí.Král není mrtev, ať žije King!

28.11.2014 4 z 5

Když běhá žena Když běhá žena Alexandra Heminsley

Výborná kniha pro všechny příznivce běhu.A i když běhá žena, tak se to skvěle čte i když jste muž.Pokaždé, když knihu čtu, tak mám chuť si obout boty a vyběhnout.

17.11.2014 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Nechápu předchozí komentář!!!!TYNAKALI už čte třetí knihu od Nesba, ale ani jedna ji nenadchla.Na to stačí snad jedna kniha a autora vypustím ze svého hledáčku.A ještě přeskakuje pasáže v knize!!!!Větší barbarství snad neexistuje!!!!!A jedna rada na závěr!!!Tak to nečtíííííí!!!!!!!!

21.07.2014 3 z 5

Open: Otevřená zpověď Open: Otevřená zpověď Andre Agassi

Opravdu nevšední pohled do života žijící legendy tenisu.Tohle si může přečíst i ten, kdo o tenisu nic neví.Někdy jsem si připadal, jako bych si četl vlastní myšlenky.A opravdu šokující je, že A.A. skoro celou knihu opakuje, že nenávidí tenis.

17.07.2014 4 z 5

Skvělá záležitost i pro ty, kdo tohohle pána z Rakouska nemusejí.Čte se to úplně samo!Opravdu se dá jen smeknout a obdivovat, kam až to A.S. dotáhl.

23.06.2014 5 z 5

SS - výstraha dějin SS - výstraha dějin Guido Knopp

Na tomhle autorovi už začínám mít pomalu závislost!Je přímo neuvěřitelné, že se tohle všechno stalo!!A člověk by si měl připomínat a hlavně nezapomenout na ty hrůzy a svinstva, které se udály.

20.03.2014 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Začátek se povedl na výbornou, ale o to větší zklamání čeká čtenáře na konci příběhu.Prostě se autorce nepodařilo udržet napětí až do poslední stránky.Kniha, která je označená jako bestseller se možná dobře prodává, ale na elitu Nesba a severských autorů rozhodně nemá.Možná je to tím, že žena píše pro ženy a my muži chceme něco kulantnějšího.

06.01.2014 3 z 5

Povolání režisér Povolání režisér Miloš Forman

Díky bohu nebo spíš panu Slámovi, že u nás občas vyjde kniha o takovém gigantovi, jaký bezesporu PAN FORMAN je!!!Hrozně rychle se kniha četla, protože to byl jeden delší rozhovor.A škoda jen, že se pan Sláma věnoval vetšinou filmu Černý Petr, ale to je asi jen jedna slabina této publikace.

29.12.2013 3 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Nesbo je bůh a dokázal, že umí psát i knihy pro děti.Sám jsem se přistihl, že při předčítání mé malé se sám těším na další kapitolu.

17.10.2013 4 z 5

Líný rodič Líný rodič Tom Hodgkinson

Má druhá kniha od Toma a opět spokojenost!V knize je spousta mouder do života a ještě k tomu se to dobře čte!Autor má v hodně věcech velkou pravdu, ale neříkám, že ve všech.Prostě nebrat život tak vážně i když je situace jakkoliv vážná.S tím se dá jen souhlasit.Určitě si koupím v budoucnu nějakou další knihu autora.

27.09.2013 5 z 5

Stalingrad Peklo na Volze Stalingrad Peklo na Volze Guido Knopp

Opět nekompromisní záležitost!!!Jsem moc rád, že mohu žít v míru!!Historie je hodně poučná!!!

28.08.2013 5 z 5

Rohy Rohy Joe Hill (p)

I když je to samozřejmě drsná kniha, tak se v ní skrývá i milostný a romantický příběh.Mám pocit, že až už táta nebude moci psát, tak tu má svého velice obstojného nástupce.Tahle kniha má prostě neskutečnou sílu!!

02.05.2013 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Asi nejslabší Nesbo, kterého jsem četl.Na jiné autory by to byl trhák, ale od J.N. jsem zvyklej na větší pecky.Kniha má nejméně stránek, ale trvalo mě ji přečíst déle, než všechny knihy o H.H.Něco mi tu prostě chybělo.

10.02.2013 3 z 5