zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

Strom života Strom života Petr Sís

Hezky zpusob jak "prodat" Darwina i nizsim rocnikum. Nektere dvojstrany mi prisly uz moc nahustene, ale chytneli to nekoho, tak to precte do posledniho pismenka.

25.09.2017 5 z 5

Alžběta II. - Pracující žena Alžběta II. - Pracující žena Anastázie Harris

Autorka se v ramci jedne stranky dostane z jednoho tematu na druhe, pak na treti a jako ctenar jsem se obcas doela ztracela.

15.09.2017 3 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Ja jeji knizky proste muzu :).

15.09.2017 5 z 5

Zapomenuté jehňátko Zapomenuté jehňátko Kate Davies

Cetli jsme doma dokonce dvakrat a hodne si i kolem toho povidali. Moc hezka kniha, i cela serie.

15.09.2017 5 z 5

Tajný cirkus Tajný cirkus Diana Mašlejová

Me se to cetlo strasne spatne, i kdyz napad celkem atraktivni.

15.09.2017 3 z 5

Dobrodružství v knihovně Dobrodružství v knihovně Kašmir Huseinović

Na začátku dobré, nápad hezký, ilustrace výborné, ale pak se příběh rozběhl úplně šíleným směrem ... dětem jsem to už zazdila, to už jim číst nešlo.

27.07.2017 2 z 5

Bruno v záři reflektorů Bruno v záři reflektorů Alex T. Smith

Bruno u nás jede :).

27.07.2017 5 z 5

Kdo to je, kdo to je, kdo ten záchod blokuje? Kdo to je, kdo to je, kdo ten záchod blokuje? Hynek Vilém

Občas mi nějak neseděl styl veršů, ale moje děvčata spíš sledovala obsah a tím byla celkem nadšena.

27.07.2017 4 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Ove byl nejlepší. Sice je Britt-Marie krásná kniha, ale na Oveho nemá :).

05.06.2017 3 z 5

Baba Jaga Baba Jaga An Leysen

Nádherně ilustrováno, příběh netradiční a pro moje děti dost děsivý, ale já si to užila :).

26.05.2017 5 z 5

Jóga ve školce Jóga ve školce Monika Nikodemová

Krásně zpracované.

26.05.2017 5 z 5

Tři malí kouzelníci Tři malí kouzelníci Georgie Adams

Se svyma holkama tyhle knizky mame opravdu rady.

04.05.2017 5 z 5

Návštěva malé smrti Návštěva malé smrti Kitty Crowther

Zajimave podane pro deti obtizne tema.

04.05.2017 5 z 5

Zuza v zahradách Zuza v zahradách Jana Šrámková

Trochu mi tam chybelo jakesi rozuzleni. Obrazky vsak krasne, pribeh poutavy.

04.05.2017 4 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Mě se líbilo moc. Kniha je psaná čtivě a ze všeho máte pocit takové čisté opravdovosti, nikdo na vás nic nehraje.

01.04.2017 5 z 5

O díře z trychtýře O díře z trychtýře Petr Stančík

Mám ráda ty nové grafické počiny, ale tohle mě nezaujalo ani trochu, spiš jsem měla takový podivný pocit, co že to autoři na nás vlastně hrají.

01.04.2017 1 z 5

Malá princezna 1 Malá princezna 1 Tony Ross

Vhodné na společné čtení s dětmi předškolního a mladšího věku nebo na první školní čtení.

Gemma Boveryová Gemma Boveryová Posy Simmonds

Za mě jednoduše perfektní, byla jsem do knihy ponořená od první stránky do poslední. Nádherné spojení komiksu a klasické prozy.

Chůvy v akci Chůvy v akci Rebecca Johnson

Vhodné pro druhou třetí třídu nebo jako čtení rodičemi pro mladší. Líbilo se mi, že tam dost nenásilnou formou bylo dětem zdělováno i spousta fatických skutečností.

Vombat Jirka Vombat Jirka Eva Papoušková

Mě se to líbilo, hlavně ty strany, kde je Jirka v několika možných pozicích na nočníku :). Asi je to spíš pro menší děti a dost dobře to žádnému z nich nepomůže na nočník, ale i tak mi to přišlo dost zábavné a hezky ilustrované, že je mi to jedno a dávám pět hvězdiček.