120 dnů Sodomy přehled

120 dnů Sodomy
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432983/bmid_120-dnu-sodomy-EY9-432983.jpg 3 667 667

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová Romány Filozofie
Vydáno: , Cesty

Les Cent Vingt Journées de Sodome , 1785

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 120 dnů Sodomy. Přihlašte se a napište ho.

sraneccc
18.06.2024

Knihu jsem si chtěl přečíst, protože jsem měl chuť na něco sprostějšího. Ale musím si ji zařadit do *nepřečtených*. A to z toho důvodu, že hned na začátku příběhu se píše o dětech. Tohle nemůžu tolerovat.

Je možné, že se ke knize ještě někdy v životě vrátím. Až získám dostatečný nadhled a překousnu začátek knihy.

Kiruška
16.06.2024 1 z 5

Pro mě těžká kniha na přečtení , člověk se musel odosobnit . Jinak by jsem ani knihu nedočetla. Opravdu těžké věci , které se děly . A uvědomění si že jsou lidé , kteří mají různé sexuální deviace.

jsemvlastovka
02.03.2024 1 z 5

Nikdy jsem nepochopila, co na tom všichni vidí. Když jsem Sodomu poprvé otevřela asi ve čtrnácti letech, připadala jsem si hrozně krutopřísně - a mám pocit, jako by tohle byl pocit, kvůli kterému tak vysoko hodnotí většina ostatních. Fakt nejsem puritánka a na dekadenci jsem zvyklá, žádný šok se nekonal, jen na tom prostě nevidím nic tak zajímavého. Knihy jako Venuše v kožichu, Příběh O, nebo i Lady F**kingham hodnotím mnohem výše.
(Jo a snad nemusím říkat, že s BDSM tohle nemá nic společného.)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 120 dnů Sodomy v seznamech

v Právě čtených40x