Těžký prachy přehled

Těžký prachy
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40654/tezky-prachy-40654.jpg 4 129 129

87. revír série

Ke starostem bohatého průmyslníka Kinga o obchod a výdělky se přidruží další, daleko závažnější problém – má zaplatit horentní výkupné za uneseného chlapce. Jak se rozhodne? Hazardovat se životem dítěte si nedovolí ani ten nejotrlejší chlap. Ale únosci se musí zmocnit peněz tak, aby nebyli dopadeni. Sledují policejní vůz, takže ani řidič vozu, ani jeho posádka nevědí, v kterém okamžiku dojde k předání výkupného. Vypadá to důmyslně. Pro Steva Carellu a jeho kolegy z 87. revíru však dokonalý zločin neexistuje.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Český spisovatel

King's Ransom , 1959

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Těžký prachy. Přihlašte se a napište ho.

Kory98
29.11.2023 5 z 5

V dalším pokračování 87. revíru se opět potvrdilo, že nemusí jít jenom o vraždu, aby knížka byla napínavá. Únos malého chlapce, pýcha bohatého člověka a nadlidské úsilí policistů, které nakonec přinese ovoce.

1bublina
21.10.2023 4 z 5

Dřív jsem knihy o 87. revíru přímo hltala. Teď u posledních 3 přečtených jsem si říkala "tahle byla trochu slabší.." Ale možná to nebude tím, že by byly slabší, ale třeba už se mi tolik nelíbí tenhle styl psaní. Což mě trochu mrzí, protože Eda McBaina mám ráda.
Začátek trochu nudný - neznáme nikoho, kdo tam mluví a o co jde a je to dlouhé. Pak lepší, ale některé rozhovory se hrozně táhly a přišly mi o ničem.

Johny_H.
16.07.2023 4 z 5

Další kniha která není tak dobrá jako předešlé prvních 50 stran je opravdu dlouhých a nezajímavých. Nestane se žádný zločin a jen se intrikaří po únosu je to opravdové vzrůšo a i když znáte únosce nejste si jisti jak to celé dopadne a co bude dál. 150 stránek se opravdu povedlo prvních 50 bylo nudných a dalo by se to odpustit kdyby to byla prvotina takto ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Těžký prachy v seznamech

v Právě čtených1x