Krvavé býlí přehled

Krvavé býlí
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1717/bmid_krvave-byli-Lss-1717.jpg 4 56 56

Knihy o Vladu Draculovi série

Po vraždě mladého vladaře, potomka Draculova rodu, zavládne v zemi bezpráví. Vladův nejhorší nepřítel usiluje o život všech jeho blízkých. Hrdinové, známí z předešlých příběhů i zatím neznámí, nasazují životy pro čest a slávu – a jak jinak? – také pro lásku. Drsný středověk zní třeskem mečů a cvalem rytířských koní, voní medovinou a páchne krví.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvavé býlí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

evineckY
26.02.2024 5 z 5

Další super skvělý díl :-)

Střípek doslovu:
POSLEDNÍ SLOVO
Předivo příběhů, osudy, dávno zapomenutá jména hustě utkaný gobelín vášní, bojů, lásky a nenávisti, to všechno se skrývá pod suchopárnou maskou historie stejně jako hroby těch, kteří ji kdysi tvořili a – žili...

A kdeže má hrob kníže Vlad? Kde uléhá vítr a přebývá bouře? A jak by mohl spát, když jeho příběh, ten pronikavý výkřik do temnoty, dodnes zní našimi dějinami jako rozeznělá krvavá struna? Děsí i vábí, tak jako všechno nepoznané, jako všechno, co se dotýká nejhlubších hlubin našich duší.

A stejně jako on, znovu a znovu, probouzí se po staletích i tajemný Řád
Draka, temné duchovní společenství magie, noci a krve. Rozprostírá svá blanitá křídla i nad naší uspěchanou současností, volá a láká ta nikdy nekončící řada pradávných rytířů, bloudivých duší – dlouhá staletí spící, ale nikdy nepřeťatá. Slýcháte jejich volání? Cítíte v nočním vánku dech Draka?

PierReVesper
13.02.2022 3 z 5

Čteno s nevědomostí, že je toto 4. díl, ale co jsem tak četl, není snad potřeba znát ty předchozí. Rozhodně se na ně chystám, až je někde seženu.
Líbila se mi čtivost, napětí a jak autorka budovala zvraty. Záporáka jsem odhadoval jiného a jsem i rád, že to byl někdo jiný, než můj tip.

Lusa
20.06.2020 5 z 5

Oproti předchozím knihám, ze začátku docela smutná, ale i jako další knihy, velice čtivá a záživná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krvavé býlí v seznamech

v Právě čtených1x