Adélka přehled

Adélka
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480710/bmid_adelka-XpC-480710.jpg 4 5 5

Tři příběhy. Důležitý mezník v životě, první den ve školce, prožije malá holčička Adélka. Naučí se něco důležitého o slušném chování, a také navštíví paní doktorku. V knize najdeme nejen poutavé vyprávění pro děti, ale ke každému tématu i celou stránku praktických rad pro rodiče. Hádanky a úkoly v každé kapitole zase pomáhají našim nejmenším poznávat stále něco nového.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Adélka. Přihlašte se a napište ho.

Juss-Berry
02.01.2023

Kniha pro nejmenší a zároveň pro rodiče. Mnohdy si rodiče myslí, jak mají své děti připravené na vše, ale stávají se často situace, kdy dítě zareaguje jinak, než si rodiče představují a pak i rodič zareaguje jinak a neuvědomuje si, že své dítě může takto poškodit, protože i my všichni si vše táhneme ze svého dětství. Proto na konci každého příběhu jsou psychologická poučení pro rodiče. Moc krásná kniha, doplněná dvoustránkami úkolků pro malé děti.

zimolka
26.04.2022 5 z 5

Knihu jsem četla s dcerkou, která začala též chodit do školky, takže pro ni opravdu poučné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Adélka v seznamech