Volper přehled

Volper
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542889/bmid_volper.jpg 4 6 6

Alfa Řím série

1. díl

Válečný veterán Vladimír Ignatěnko je unavený životem. Je mu 107 let, žena mu dávno zemřela a pravnoučata se k němu nehlásí. A dožívat ve zdravotnické kapsli se mu nechce. To radši uzavře smlouvu s vývojáři virtuálního světa Alfa Řím a trvale své vědomí přenese do jiné reality. Pod přezdívkou Volper se tak ponořuje do nového života v mladším a silnějším těle ve světě, kde lidé pro zábavu bojují s příšerami všemi dostupnými prostředky. Ale přestože si samotář Volper užívá návrat své vojenské kariéry, střípky jeho nového domova se skládají v neodbytnou otázku: Proč doopravdy vznikl Alfa Řím?... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Волпер (Volper), 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Volper. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Khagrael
15.09.2024 4 z 5

V popise určitě chybí, že jde o military litRPG, což ne každému vyhovuje. JInak velmi čitelné, jsem zvědavý na další díl.

kokrokr
13.09.2024 3 z 5

Volper se probudí na základně virtuálního světa spolu s davy dalších replikantů. Prohledává podzemní tunely, budovy, ulice a odstřeluje různá monstra. Spolupracuje s vojenskou jednotkou základny a zvyšuje si prestiž, konto a úrovně. To je v podstatě děj této knihy, tak uvidíme co přinese další díl. Průměrný akční román za tři body.

Gizelaa
13.09.2024 3 z 5

Jako LitRPG dobrý, ale spíš pro toho, kdo ujíždí na podrobných popisech zbraní, zbroje, postupu zabíjení. Na mě toho bylo až moc, osobně mám raději fantazy než sci-fi, takže proto jen 3 *
Ale další díl si určitě přečtu :-)

Svěží vítr, Hadrové panenky nelžou a další knižní novinky (36. týden)

01.09.2024

Kniha Volper v seznamech