Alica v nebezpečenstve přehled

Alica v nebezpečenstve
https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72820/alica-v-nebezpecenstve-72820.jpg 4 31 31

Keď sa život Alice Glendenningovej po manželovej smrti konečne vráti do normálnych koľají, čaká ju ďalší šok. Tentoraz v podobe telefonátu neznámej ženy domáhajúcej sa výkupného za Alicine dve deti, ktoré sa nevrátili zo školy. Po zistení, že jeho výška sa presne zhoduje s výškou životnej poistky, ktorú kedysi uzavrel jej manžel, Alica sa v núdzi obráti na svojho priateľa Charlieho. Vyjde však najavo, že na tie isté peniaze si brúsia zuby viacerí ľudia a mladá žena si postupne uvedomuje, že vo svojej situácii nemôže veriť nikomu a ničomu...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Alice in Jeopardy, 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Alica v nebezpečenstve. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

elle223
27.04.2024 4 z 5

I když mám nejraději knihy o 87. revíru (tamní postavy/detektivy a jejich charaktery už doslova znám jako vlastní boty) tak tahle detektivka taky není vůbec špatná.
Nenudil jsem se a bavilo mě to od začátku až do konce, takže dávám 4*.
PS: 3* mi přijdou málo.

konicekbily
25.02.2020 5 z 5

Mimo své obvyklé řady napsal autor zajímavý příběh o únosu dětí. Zápletka není originální, ale tady oceňuji moc hezké popsání vztahů mezi aktéry příběhu, tedy například mezi FBI a policií státu Florida a vztahy uvnitř zúčastněných manželských párů.

postrach
12.07.2019 5 z 5

Souhlasim s komentari podemnou.Za me je to dobra detektivka,jedna z nejlepsich.co autor napsal pod timto jmenem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Alica v nebezpečenstve v seznamech

Ed McBain
americká, 1926 - 2005