Kniha mrtvých přehled

Kniha mrtvých
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403749/bmid_kniha-mrtvych-XZ6-403749.jpg 4 48 48

Amelia Peabody série

Amelia a Radcliffe Emersonovi se v Káhiře připravují na další archeologické vykopávky. Poklidné přípravy se změní ve zběsilý běh o život – pronásledují je bandy vykradačů hrobů a překupníků. Manželé se s údivem dozvídají, že jejich syn tajně přechovává starý papyrus Knihu mrtvých, vzácnou část královského pokladu. Ke všemu se zdá, že krádež knihy rozezlila i egyptské bohy...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

The Ape Who Guards the Balance, 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kniha mrtvých. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

Luigi1
26.05.2023 4 z 5

Dobře napsaná detektivka

Modrina
24.03.2019 2 z 5

Asi je čas tuhle sérii opustit. První díly byly skvělé, ale úroveň nějak klesá. A gramatické chyby, které by neměl udělat žák čtvrté třídy základní školy, knize na přitažlivosti nepřidaly. No, moje hromádka knih k přečtení mi jasně naznačuje, že bych se neměla věnovat těm, které za to nestojí.

Vojslava
01.02.2015 4 z 5

Velmi příjemné detektivní počtení, ale budu si muset doplnit předchozí díly, chybí mi některé kontexty... Ale knížka se mi líbila, určitě budu v sérii pokračovat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kniha mrtvých v seznamech

v dalších seznamech1x