Anděl na kolečkách přehled

Anděl na kolečkách https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33845/bmid_andel-na-koleckach-23t-33845.jpg 4 36 36

Osobitá reportáž z USA, v níž se spojil zájem moderního vědce s pohledem básníka. Zachycuje dojmy z cesty po USA. Všímá si psychologie lidí, jejich zájmů, postavení moderního člověka a jeho ideálů aj.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anděl na kolečkách. Přihlašte se a napište ho.

rumund
01.08.2023 1 z 5

Absolutně jsem nepochytil myšlenky spisovatele. Holt asi má jiné básnické střevo než já. Vůbec nebavilo, ještě, že to mělo jen 115 stránek ...

maca_t
08.07.2023 4 z 5

Knihu jsem pořídila zde, na databázi knih v rámci knižní výzvy. Vybírala jsem náhodně jen s tím, že chci cestopis.... a vybrala jsem opravdu povedený kousek. Moc se mi líbí jazyk a styl jakým je psaná. Ikdyž je vydána v 60. letech, tak je určitě nadčasová a některé pasáže jsou i dost vtipné. Určitě si ji nechám a ráda se k ní zase vrátím.

Gejitka
06.02.2023 3 z 5

Celkem hezký cestopis ze 60. let minulého století z Ameriky (je s podivem, že to za "komunistů" mohlo u nás vyjít). Vydalo nakladatelství Spirála. Ze začátku knihy spíše popisné, ke konci eseje, úvahy. Některé pasáže mě nebavily nebo mi nic neříkaly.

35 nových eknih zdarma (září)

27.09.2020

Země jsou nejzajímavější tím, co je v nich považováno za nemožné.

Kniha Anděl na kolečkách v seznamech

v dalších seznamech1x

cestopisné příběhy cestopisy