Zamilovaní anjeli přehled

Zamilovaní anjeli
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151611/zamilovani-anjeli-151611.jpg 4 470 470

Láska niekedy potrebuje povzbudenie od strážnych anjelov, aby sa mohla dvihnúť zo zeme. No len čo párkrát mávne krídlami, treba jej dôverovať, že poletí sama, do najvyšších možných výšin, do neba – a ešte ďalej. „Vzťah Luce a Daniela je symbolom nekonečnej lásky, no ich príbeh nie je jediné rozprávanie o láske. Túto knihu ste inšpirovali vy, čitatelia, ktorí ste sa so mnou od začiatku delili o svoje zážitky a ukázali mi, aké rôzne podoby môže mať tento jedinečný cit.“ Zbierka valentínskych príbehov Zamilovaní anjeli je okružnou cestou romantiky, ktorá sa tiahne naprieč časom a našimi srdcami. Priblížte sa ešte viac k poznaniu večnosti Luce a Daniela – a prežívajte aj nečakanú lásku Shelby a Milesa, Rolandove lekcie lásky či Arrianinu pálčivú lásku. Prečítajte si tieto nezabudnuteľné príbehy – a navždy sa zamilujte!... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Fallen in Love , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zamilovaní anjeli. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
16.06.2024 5 z 5

Lauren Kate - Zamilovani anjeli

Počet strán: 150
Vydavateľstvo: @vydavatelstvo_ikar
Žáner: #yafantasy

Krásne romantické príbehy o Rolandovi, Arriene, Milesovi a Shelby a Luce a Danielovi.

Konečne zistíme prečo ma Arriane jazvu na krku, Roland bol môj veľký obľúbenec celú sériu, Miles a Shelby - dva protiklady sa priťahujú a Luce a Daniel za celé tisícročia sa im podarilo zažiť len jeden jediný Valentín.

Ďakujem za štafetu Melinda Melie Štrbová

Štafeta č. 180/5
Kniha č. 156/2024

#recenzieTerka #kniznastafeta #kniznarecenzia #skbookstagram #milujemeknihy2 #laurenkatebooks #zamilovanianjeli

Obsah:

Prečítajte si tieto nezabudnuteľné príbehy – a navždy sa zamilujte!

ZNellyZ
30.05.2024 2 z 5

Cením první tři příběhy, ale příběh Daniela a Luce je v podstatě to samé, co ve třetím díle. Raději bych viděla jejich vztah s přítomnosti jako smrtelníky, než zpátky do minulosti, kdy Luce skákala tam a sem. Škoda.

Artep071
28.02.2024 3 z 5

Bylo to fajn, ale tak nějak rychle ukončené.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zamilovaní anjeli v seznamech

v Právě čtených11x