Veštec přehled

Veštec
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194707/bmid_vestec-0Wl-194707.jpg 5 162 162

Asterixova dobrodružství série

Slovensky. Během temné noci, uprostřed běsnící bouře, navštíví osadu Galů věštec. Ačkoliv je to evidentní šarlatán, snadno si svými mystickými řečmi omotá většinu obyvatel kolem prstu a nechává se hýčkat v blahobytu. Pak ale padne do rukou Římanů a aby si zachránil život, přistoupí na návrh, aby se vrátil do osady a vyštval pověrčivé Galy z jejich domova.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veštec. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (18)

n.ezn.amy
08.08.2024 5 z 5

Za velké bouřky do vesničky zavítá věštec, jehož kouzlu podlehnou kromě Asterixe všichni obyvatelé a bezmezně věří jeho předpovědím. Má opravdu tyto vyjmečné schopnosti anebo je to jen podvodník? To postupně zjistí nejen galové, ale i římané z nedaleké posádky. Další příběh plný skvělého humoru a výborných hlášek.

FirstDaw8ID
28.04.2024 4 z 5

De facto povedený díl. Zvlášť když pak sám věštec už vůbec netuší, zda má nějaké schopnosti nebo ne. :)

YildizKorelidis
12.10.2023 5 z 5

Já nevím, ale zatím nejlepší a nejvtipnější příběh, který jsem o Asterixovi četla. Ale ještě mám hromadu před sebou, tak uvidíme.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veštec v seznamech