Atestácia z lásky přehled

Atestácia z lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539449/bmid_atestacia-z-lasky.jpg 4 220 220

Nemocnice Whitestone série

Ani to najlepšie niekedy nestačí Laura Collinsová to dokázala! Podarilo sa jej získať vytúžené miesto na jednej z najprestížnejších kliník v krajine. Ako jedna z nových asistujúcich lekárok v nemocnici Whitestone vo Phoenixe však rýchlo zisťuje, aké je to siahnuť si na dno síl a dať zo seba všetko. Dlhá pracovná doba, nedostatok spánku, náročné rozhodnutia a pohnuté osudy si vyžiadajú veľa. A akoby toho nebolo dosť, objaví sa Nash Brooks, mladý lekár na oddelení kardiochirurgie. Nash je vážený doktor, atraktívny a navyše jej nadriadený – teda načisto zakázané ovocie!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

High Hopes, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Atestácia z lásky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (58)

Lka
15.09.2024 5 z 5

Tak se musím smát nad komentářem regiiiii. Jsem na tom úplně stejně. Romanťárny nemusím, ale tím, že to bylo z lékařského prostředí tak jsem po knize sáhla. Nakonec se mi kniha líbila a budu ve čtení série pokračovat, i když bych ubrala emočních popisů a klidně přidala víc doktořiny. Kniha mě vtáhla a závěr mě dostal. Nešlo jinak než okamžitě otevřít druhý díl.

regiiiii
30.08.2024 4 z 5

Tenhle žánr zrovna moc nečtu ale mám ráda seriál Greys Anatomy tak sem si řikala že by to mohli být podobný. Radši čtu horory, thrillery a detektivky. Na můj vkus se moc patlají ve svých emocích a taky nechápu v romanťarnách jak jim trvá si prostě přiznat co cítí. Na druhou stranu bych přidala víc doktořiny. Ale jelikož se těšim na další díl, tak mě to asi bavilo. Nejvíc sem se smála u penisovýho chlupu v řiti. To jak sem si představila jak to řiká. To mě dostalo. A samozřejmě banán. Vidím to tak, že přečtu tuhle sérii a budu mít od sladkostech na pár let pokoj, než zas dostanu chuť na další.

kikiodvi
03.08.2024 1 z 5

Je mi to skoro až hloupé, když vidím tak vysoké hodnocení ostatních, ale já jsem tuhle knihu vyloženě protrpěla.
Děj je předvídatelný od prvních stránek, dialogy nijaké, s postavami se těžko sžívá, hlavní zápletka je vlastně úplné klišé a závěr je jak vystřižený ze seriálu Chirurgové.
Vlastně jsem dočetla do konce jen proto, že mi moje OCD nedovolilo knihu odložit. A další díly? Ne, děkuju.

Tajemství domu Thornů, Botanik a další knižní novinky (41. týden)

08.10.2023

Kniha Atestácia z lásky v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x