Až léto skončí přehled

Až léto skončí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541820/bmid_az-leto-skonci.jpg 4 712 712

Nejlepší možné léto? Jedině se sexy starším mužem! Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas. Když moje máma onemocněla, bylo na mně, aby bylo o naše hosty dobře postaráno. Měla bych být na vysoké. Místo toho prožívám to nejlepší období svého života… jako pokojská. Pohledný a tajuplný Noah je pro mě zapovězený. Vím, že tu nezůstane natrvalo. Vím, že je pro mě nejspíš moc starý. A přesto mě přitahuje. Navíc se mě pokusil zachránit, když se mylně domníval, že se topím. Dala jsem mu najevo, že ho chci. A on mě před sebou varoval. Začali jsme si po nocích povídat na břehu jezera. Naše přátelství se však brzy změnilo v něco, z čeho se možná nikdy nevzpamatuju. Protože až léto skončí, odjede. A já netuším, co na konci srpna budu dělat.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 03.10.2024
Literatura světová Romány Pro ženy
Bude vydáno: , Baronet

When August Ends, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až léto skončí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (144)

alzbeta2843
14.09.2024 3 z 5

Kniha ako stvorená na letné čítanie i keď rozhodne poznám i ľahšie knihy ako táto, ale taký je už život. Hlavná hrdinka Heather bola sympatická a Noah tiež. V tejto knihe sa postavy veľmi pomaly zbližujú a i keď od začiatku viete, kedy sa ich vzťah skončí a budú sa musieť rozlúčiť i tak som stále čakala ako sa ich vzťah nakoniec vyvrbí. Záver ma veľmi prekvapilo a celkovo ide o také milé čítanie.

karolly
07.08.2024 5 z 5

Touhle knihou jsem poznala Penelope Ward a zamilovala jsem si jeji tvorbu.
Musim rict, ze ujizdim na jejich obalkach. Pokazda me nalakaji.
Az skonci leto je moje srdcova zalezitost.
+ humorne prupovidky mezi hlavnimi hrdiny
+ sexualni sceny
+ popis postav
+ uzivala jsem i i dialogy a uprimnost v jejich promluvach
+ dej s velmi sokujicim vyhrocenim na konci

Knihotyna
12.04.2024 4 z 5

---CO SE MI LÍBILO---

- na DK je mnoho čtenářů silně vyhraněno proti Heather - mě naopak její chování docela sedělo :D - byla poblázněná, zamilovaná, upřímná a dosti vlezlá :D
- Noah - trvalo mi trošku déle si tohoto hlavního hrdinu oblíbit a myslím, že tomu dosti napomohli morčata! :D
- nečíst v práci! Já jsem při jedné konkrétní scéně rozháněla slzy a vypadala to možná dosti komicky!
- téma depresí, psychických poruch
- líbí se mi, že Penelope Ward do svých knih dává velkou část reálného života, ale zaobalí to do pohádky, ve které vše dopadne dobře :)

"V životě žádné chyby neexistují. Všechno, co děláš, je otázkou volby. Některé volby jsou dobré, jiné nám pomůžou růst a něco nás naučí. Volby nás vedou k věcem, které máme zažít."

10 nejprodávanějších eknih (červenec)

20.08.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2020

Knižní novinky (26. týden)

21.06.2020

Život tvoří krátké okamžiky, které se v tu chvíli třeba ani nezdají důležité, ale když se nad tím zamyslíš, právě ony tě dostanou tam, kde jsi.

Někdy je ale důležitější to, co je lepší pro ostatní, než co vám přináší štěstí.

Užívat si přítomný okamžik je požehnání.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Až léto skončí v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených1 001x