Bábika přehled

Bábika
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117147/bmid_babika-hA9-117147.jpg 4 492 492

Amanda Travisová je dynamická dvadsaťosemročná právnička. Najradšej má spinning vo fitnescentre v Palm Beach a servilnú porotu, nenávidí prezývky, ružovú, klientov, ktorí nedajú na jej radu... a spomienky. Nanešťastie, útek pred minulosťou je oveľa ťažší, než si predstavovala. Keď jej zavolá bývalý manžel z rodného Toronta so šokujúcimi správami, že jej matka zastrelila neznámeho človeka, musí sa vrátiť domov a čeliť démonom minulosti a životu, ktorý opustila – láske, čo ju ničila, a matke, čo má zvláštnu temnú moc nad všetkými, s kým príde do styku. No Amanda sa už viac nechce podriaďovať matkiným fatálnym vrtochom – nech by ju to stálo čokoľvek.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Puppet

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bábika. Přihlašte se a napište ho.

Babo
01.05.2023 3 z 5

Už dlouho jsem nečetla,tak překombinovanou knihu. Někdy je míň víc,ale kniha se četla dobře,tak jak je to u Joy Fieldingové zvykem.
Za překombinovanost a nesympatickou Amandu ubírám 2*.

pegasek
16.02.2023 5 z 5

Za mě to byla úplně úžasná kniha od začátku do konce.Cely příběh byl neocekavatelny.....P.S.to že si člověk občas dá ,,do trumpety,,z něj ještě nedělá alkoholika ani toho částečného

simca9342
25.01.2023 5 z 5

(SPOILER) Napínavý, ale taky tragický příběh o minulosti hlavní postavy. Příběh se mi moc líbil, ale štvala mě hrozně Amanda - poloviční alkoholička, která někdy nevěděla, kdy dost...
Opět v příběhu hraje roli telefonát, ale tentokrát je střelcem její matka (údajným) a je na její dceři, aby vše vyřešila . Minulost je nezastavitelná a dá o sobě vědět i v momentě, kdy to nejméně čekáme.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bábika v seznamech

v Právě čtených2x