Balzamovač přehled

Balzamovač
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533022/bmid_balzamovac-65ddc1eecfe85.jpg 4 363 363

V brightonském Přírodovědném muzeu je nalezeno čerstvě mumifikované tělo. Když se spolu s kryptickými zprávami začnou objevovat egyptské pohřební nádoby a v nich části těla, má detektiv Francis Sullivan jasno – jde o práci sériového vraha. V ohrožení se navíc ocitá i Francisova exmilenka, tatérka Marni, která čelí obvinění z vraždy. Rozpolcený vyšetřovatel musí svést boj s vlastními démony i s časem, aby odhalil šíleného balzamovače dřív, než bude pozdě.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: audiokniha , Voxi

The Embalmer , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Balzamovač. Přihlašte se a napište ho.

stanislav0373
10.06.2024 3 z 5

Ačkoliv jsem si po druhém díle řekl, že v sérii pokračovat nebudu, nedostatek audioknih a spousty hodin za volantem mě trošku donutili. A nakonec jsem rád. I když se z mého pohledu jedná o průměrnou detektivku se spoustou iritujících situací a přehlídkou špatné policejní práce, Balzamovač je asi nejméně hrozný.

monushka
18.05.2024 5 z 5

Balzamovač mě bavil ze všech dílů nejvíce. Je to skvělé zakončení série! Třetí díl jsem četla hned po druhém a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat, protože příběhy na sebe navazují a já neměla zmatek v postavách a ději. Jsem zvědavá na autorčinu nejnovější knihu, kterou nyní rozečítám.

Veveruška320
13.04.2024 4 z 5

Tak tenhle díl,jsem četla dýl než jsem měla v plánu.Děj byl napínavý,čtivý,některé kapitoly moc zdlouhavé,ale jinak se mi kniha moc líbila.

10 právě čtených knih podle uživatelů (únor)

15.02.2022

10 nejprodávanějších eknih (leden)

10.02.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (leden)

17.01.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Balzamovač v seznamech

v Právě čtených5x